Grożą procesem, bo prawda jest niewygodna – pikieta w Lublinie

Pikieta antyaborcyjna pokazująca polityków popierających prawo aborcyjne po raz kolejny poruszyła lubelskie społeczeństwo. Szczególnie wstrząśnięta była lubelska radna Anna Ryfka, widząc i słysząc prawdę o poparciu dla tego prawa przez jej partyjną koleżankę Joannę Muchę.

Pikieta antyaborcyjna pokazująca polityków popierających prawo aborcyjne po raz kolejny poruszyła lubelskie społeczeństwo.

Szczególnie wstrząśnięta była lubelska radna Anna Ryfka, widząc i słysząc prawdę o poparciu dla tego prawa przez jej partyjną koleżankę Joannę Muchę. Ryfka sfilmowała pikietę i zagroziła wolontariuszom Fundacji procesem sądowym. Ciekawe tylko jak wykaże „niewinność” Muchy, skoro ta za każdym razem głosowała za odrzuceniem projektu ustawy zakazującej zabijaniu nienarodzonych dzieci.

Reakcja Ryfki pokazuje jak bardzo niewygodna jest prawda o decyzjach posłów PO w sprawie inicjatyw obywatelskich i życia obywateli. Jak się okazuje, są to decyzje o pozwoleniu na życie.
Nie damy się zastraszyć, nadal będziemy walczyć o prawdę w sprawie aborcji. Za tydzień kolejna pikieta.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Magdalena-Łońska.jpg[/author_image] [author_info]Magdalena Łońska – koordynator lubelskiej komórki Fundacji Pro – prawo do życia[/author_info] [/author]

[Fot. Patrycja Leszek]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN