Golas z duńskiego programu dla dzieci okazał się pedofilem. Zaskoczenie?

Telewizje w Danii i Holandii wyświetlają u siebie program, w którym dorośli rozbierają się przed dziećmi, a te zadają im intymne pytania. Teraz okazało się, że jeden z uczestników jest pedofilem i został skazany przez sąd w Glostrup pod Kopenhagą na zaledwie 9 miesięcy więzienia.

Mężczyzna miał dopuścić się molestowania seksualnego dziecka i posiadać kilka tysięcy materiałów z pornografią dziecięcą. Audycja z jego udziałem ukazała się w listopadzie zeszłego roku w duńskiej stacji telewizyjnej dla dzieci.

Program jest skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat i zdaniem jego autorów ma na celu „promować pozytywne nastawienie do ciała oraz rozwiewać wątpliwości dotyczące organów płciowych”. W Danii miał już dwa sezony i wygrał nawet festiwal telewizyjnych audycji dla dzieci. W zeszłym roku wprowadzili go u siebie także Holendrzy. W ich ślady zamierza pójść też norweska telewizja.

To zresztą nie jedyny jawnie propedofilski program wyświetlany w duńskiej telewizji. Niedawno dzieci w tym kraju mogły oglądać kreskówkę o Johnie Dillermandzie i jego…długim penisie, którym robił różne dziwne czynności, np. grał w badmintona albo kradł dzieciom lody.

Fundacja Pro-Prawo do Życia od dawna alarmuje, że tzw. edukacja seksualna i tego typu programy telewizyjne służą seksualizowaniu dzieci i oswajaniu społeczeństwa z pedofilią. Jak widać po duńskim przykładzie dewianci się nie zatrzymują i dalej realizują swoje plany. Pomaga im w tym systemowa seksualizacja w szkołach i bierność rodziców.

Więcej o skali tego zjawiska można przeczytać w poradniku „Jak powstrzymać pedofila”.

Źródło: https://www.tvp.info/53583623/…pedofilie

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN