Gliwice: Pikieta pod biurem poselskim posła Piotra Pyzika

W dniu 10 lipca 2018 działacze gliwickiej komórki Fundacji Pro-Prawo do Życia pikietowali pod biurem poselskim posła Piotra Pyzika z Prawa i Sprawiedliwości. Powodem naszej akcji jest bierna postawa partii rządzącej w kwestii ratowania życia dzieci nienarodzonych.

W dniu 10 lipca 2018 działacze gliwickiej komórki Fundacji Pro-Prawo do Życia pikietowali pod biurem poselskim posła Piotra Pyzika z Prawa i Sprawiedliwości. Powodem naszej akcji jest bierna postawa partii rządzącej w kwestii ratowania życia dzieci nienarodzonych, pomimo składanych projektów ustaw dotyczących prawnego zakazu zabijania (popartych 850 000 tys. podpisów).

Pikieta (pomimo niesprzyjającej aury) przebiegła bardzo sprawnie i spokojnie, a mijający nas przechodnie z zaciekawieniem oglądali nasz baner. Niektórzy z nich znaleźli chwilę czasu na krótką dyskusję. Dającą do myślenia była krótka rozmowa z młodą kobietą, która po chwili namysłu i zastanowienia patrząc na baner z niedowierzaniem zapytała: Czy to robi Prawo i Sprawiedliwość? A czy o tym wie prezydent Duda i prezes Kaczyński? Po otrzymaniu potwierdzenia z nieukrywanym zdziwieniem pokręciła głową. Nic dodać, nic ująć, ale niestety taka postawa pokazuje stan wiedzy większości naszego społeczeństwa.

Pikietę uważamy za bardzo udaną i zapraszamy na nasze kolejne akcje za życiem.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/07/Tomasz-Jazłowski-Gliwice.jpg[/author_image] [author_info]Tomasz Jazłowski – Z-ca koordynatora Komórki Gliwice[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN