Szukaj
Close this search box.

Ginekolog z ochotą na zabijanie – relacja z pikiety

Podczas piątkowej pikiety zbieraliśmy kolejne podpisy pod projektem "Stop Aborcji".

Podczas piątkowej pikiety zbieraliśmy kolejne podpisy pod projektem „Stop Aborcji”. Wymagane minimum (100 000) zebraliśmy już jakiś czas temu. Obecnie tych podpisów jest więcej i ciągle podpisują się nowe osoby.
Na dzisiejszej pikiecie zdarzył się również głos sprzeciwu. Podszedłem do pewnej kobiety z zapytaniem czy chce się podpisać pod naszym projektem. Ona ostro zaprotestowała. Powiedziała, że jest lekarzem ginekologiem i zaczęła obrzucać nas inwektywami. Ja odparłem, że skoro jest lekarzem ginekologiem to nie muszę tłumaczyć, że aborcja to zabijanie dzieci. Ona odparła, że wie o tym.
To już nie pierwszy raz kiedy lekarz potwierdza, że aborcja jest zabiciem człowieka.
Później zasugerowała, że jak ojciec i matka umrą dziecku, to można je zabić. Odpowiedziałem, że bieda nie jest kryterium do zabijania. Dodałem również: czy mamy w takim razie zabić wszystkich bezdomnych w Bełchatowie?
Tej kobiecie nie podobało się również, że pokazujemy ludziom i przypominamy o tym, że Adolf Hitler zabijał ludzi selekcjonując ich na lepszych i gorszych.
Po pewnym czasie owa pani mocno się zdenerwowała i powiedziała do mnie: „jeszcze jak pana kobieta będzie w ciąży, przyjdzie pan do mnie żeby usunąć.”
Później znów dodała: „pana też bym zabiła!” Oznajmiłem, że gdyby to zrobiła pewnie poszła by do więzienia. Ona odparła, że tylko dlatego tego nie uczyni. Gdyby jednak polskie prawo pozwalało jej na to i nie groziły za to żadne sankcje karne – bez wahania zabiłaby mnie.
Dlaczego ta kobieta mówiła w ten sposób? Czy miała coś na sumieniu?

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator bełchatowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

zdjęcia: Damian Agatowski

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN