Zajmuję się nie tylko aborcjami! – pikieta pod przychodnią lekarzy Jagielskich

Kiełczów jest małą wsią pod Wrocławiem. Mimo to właśnie tutaj zorganizowaliśmy głośną pikietę. W tym miejscu znajduje się przychodnia ginekologów Jagielskich. Oboje pracują w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy. Pan Łukasz Jagielski jest od początku 2016 r. ordynatorem na oddziale ginekologiczno-położniczym.

Kiełczów jest małą wsią pod Wrocławiem. Mimo to właśnie tutaj zorganizowaliśmy głośną pikietę. W tym miejscu znajduje się przychodnia ginekologów Jagielskich. Oboje pracują w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy. Pan Łukasz Jagielski jest od początku 2016 r. ordynatorem na oddziale ginekologiczno-położniczym. Od tego momentu zaczęto tam zabijać nienarodzone dzieci. W okresie styczeń 2016 – czerwiec 2017 aż 35, najczęstszymi ofiarami były dzieci podejrzane o zespól Downa.

Po rozstawieniu megafonu i ustawieniu plakatu nie trzeba było długo czekać na reakcję. Wybiegła do nas pani Gizela Jagielska. Zaatakowała nas pytając, co my możemy wiedzieć; widzimy tylko jedna stronę, ona nie tylko tym się zajmuje ( w domyśle aborcjami) i przecież współpracuje z Fundacją Evangelium Vitae. Ponadto głośno śmiała się z ustawionej pod drzwiami przychodni trumienki i gestykulowała. Na nic zdała się jej licytacja uczynków, nie ma żadnych usprawiedliwień dla zabijania. Niedługo przyjedziemy znowu.

W Oleśnickim szpitalu wykonują najwięcej aborcji w regionie. I tam planujemy kolejną pikietę. Jeśli jesteś z Oleśnicy zgłoś się, potrzebujemy Twojego wsparcia!

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro – Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN