Ginekolodzy z Rydygiera – nie zabijajcie! – relacja

Rydygier3W sobotę, 18 stycznia 2014 r. pod Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Fundacja Pro - Prawo do Życia zorganizowała pikietę w obronie dzieci nienarodzonych.

Według danych udostępnionych przez szpital, od połowy roku 2010 zamordowano tam co najmniej 28 dzieci, a wciąż nie ujawniono jeszcze liczby ofiar z czasu przed przekształceniem Szpitala w spółkę (1993 - 1.07.2010 r.). W Polsce zabijane są głównie (ok. 95%) dzieci z podejrzeniem choroby (najczęściej zespołu Downa).

Rydygier3W sobotę, 18 stycznia 2014 r. pod Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Fundacja Pro – Prawo do Życia zorganizowała pikietę w obronie dzieci nienarodzonych.

Według danych udostępnionych przez szpital, od połowy roku 2010 zamordowano tam co najmniej 28 dzieci, a wciąż nie ujawniono jeszcze liczby ofiar z czasu przed przekształceniem Szpitala w spółkę (1993 – 1.07.2010 r.). W Polsce zabijane są głównie (ok. 95%) dzieci z podejrzeniem choroby (najczęściej zespołu Downa). Dla ludzi popierających naszą Fundację oczywistym jest to, że dzieci chore należy otoczyć opieką, a nie poddawać aborcji która jest niczym innym jak przerwaniem życia dziecka w czasie między jego poczęciem a narodzinami. Jest to coś wobec czego nie potrafimy być obojętni. Przychodzimy pod okna szpitala, by pokazywać prawdę o aborcji (również za pomocą zdjęć zamieszczonych na naszych transparentach) oraz odpowiedzieć na mogące pojawić się pytania zarówno ze strony przechodniów, osób zatrudnionych w szpitalu im. Ludwika Rydygiera, jak i mediów.

Jednocześnie, mamy w planie organizować pikiety przed w/w szpitalem tak długo, aż ten zrezygnuje z przeprowadzania “zabiegu terminacji ciąży”.

Pikieta ta, może być śmiało nazwana sukcesem naszego krakowskiego oddziału w nowym roku. Podczas modlitwy (pomimo że duża część wolontariuszy będących jednocześnie studentami, nie mogła się stawić z powodu trwającej nauki do sesji) były obecne aż 24 osoby, w tym ksiądz który zgodził się poprowadzić Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
{vsig}galerie/pikiety/Rydygier18.01.2014{/vsig}
{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN