Szukaj
Close this search box.

Ginekolodzy konfrontują się z prawdą – relacja z pikiet

img 6778Kilkadziesiąt osób zebrało się pod katowickim "Spodkiem" oraz w Rzeszowie i Białymstoku, by wziąć udział w pikiecie w obronie nienarodzonych. Pikietujący w sposób szczególnych chcieli przypomnieć ginekologom, którzy przyjechali na zjazd Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego o szacunku dla ludzkiego życia.

img 6778Kilkadziesiąt osób zebrało się pod katowickim „Spodkiem” oraz w Rzeszowie i Białymstoku, by wziąć udział w pikiecie w obronie nienarodzonych. Pikietujący w sposób szczególnych chcieli przypomnieć ginekologom, którzy przyjechali na zjazd Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego o szacunku dla ludzkiego życia.

Obok obrońców życia przechodzili m.in. prof. Wielgoś, w którego Klinice zabija się chore dzieci, jak również ordynator Dębski ze Szpitala Bielańskiego, gdzie rownież ma miejsce ten proceder. Jak wpłynie na nich konfrontacja z prawdą?

Dziś o godz. 18 pod „Spodkiem” będzie kolejna pikieta. O tej samej porze w Warszawie pod Szpitalem Klinicznym im. Dzieciątka Jezus odbędzie się pikieta wspierająca.

Zdjęcia z pikiety pod katowickim „Spodkiem”:

{vsig}galerie/katowickiSpodek19wrzesnia2012{/vsig}

Zdjęcia z pikiety w Rzeszowie:

{vsig}galerie/pikietaRzeszow19wrzesnia2012{/vsig}

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN