Ginekolodzy konfrontują się z prawdą – relacja z pikiet

img 6778Kilkadziesiąt osób zebrało się pod katowickim "Spodkiem" oraz w Rzeszowie i Białymstoku, by wziąć udział w pikiecie w obronie nienarodzonych. Pikietujący w sposób szczególnych chcieli przypomnieć ginekologom, którzy przyjechali na zjazd Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego o szacunku dla ludzkiego życia.

img 6778Kilkadziesiąt osób zebrało się pod katowickim “Spodkiem” oraz w Rzeszowie i Białymstoku, by wziąć udział w pikiecie w obronie nienarodzonych. Pikietujący w sposób szczególnych chcieli przypomnieć ginekologom, którzy przyjechali na zjazd Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego o szacunku dla ludzkiego życia.

Obok obrońców życia przechodzili m.in. prof. Wielgoś, w którego Klinice zabija się chore dzieci, jak również ordynator Dębski ze Szpitala Bielańskiego, gdzie rownież ma miejsce ten proceder. Jak wpłynie na nich konfrontacja z prawdą?

Dziś o godz. 18 pod “Spodkiem” będzie kolejna pikieta. O tej samej porze w Warszawie pod Szpitalem Klinicznym im. Dzieciątka Jezus odbędzie się pikieta wspierająca.

Zdjęcia z pikiety pod katowickim “Spodkiem”:

{vsig}galerie/katowickiSpodek19wrzesnia2012{/vsig}

Zdjęcia z pikiety w Rzeszowie:

{vsig}galerie/pikietaRzeszow19wrzesnia2012{/vsig}

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN