Genderyści grożą sądem za głoszenie prawdy o homomałżeństwie

W Opolu i we Wrocławiu zostały umieszczone bilbordy informujące o pedofilii występującej w homozwiązkach. Na banerach widnieje homoseksualne małżeństwo: Mark Newton i Peter Truong z Australii, którzy adoptowali chłopczyka z Rosji.

Para gejów po raz pierwszy zgwałciła noworodka, gdy ten miał dwa tygodnie. Pederaści molestowali dziecko w sumie przez 6 lat. Homoseksualna para stworzyła zorganizowaną siatkę pedofilską i sprzedawała adoptowane dziecko innym pedofilom, aby za pieniądze gwałcili je i nagrywali filmy pornograficzne z jego udziałem. Ostatecznie homoseksualiści zostali skazani na wieloletnie więzienie.

Prawda o związku pedofilii z LGBT już wcześniej była atakowana. M.in. w Poznaniu zniszczono bilbord informujący o treściach edukacji seksualnej wg WHO. Tym razem Pan Mariusz Dzierżawski odebrał telefon z groźbami dotyczącymi pozwu sądowego. Wcześniej organizacja Tęczowe Opole w mailu skierowanym do właściciela bilbordu w Opolu zarzucała nam nieprawdę oraz apelowała, aby w przyszłości nie umieszczał naszych treści, powołując się na „społeczną odpowiedzialność biznesu”. Co się pod tym hasłem kryje, mogliśmy zauważyć w sprawie „drukarza z Łodzi”, który został podany przez fundacje LGBT do sądu za odmowę druku ich propagandowych materiałów.

Genderyści prowadzą walkę o legalizację i akceptację zboczeń. Pierwszym krokiem jest zamach na prawa rodziny. Zalegalizowanie związków jednopłciowych rozpoczęłoby efekt domina w przyznawaniu dla nich kolejnych praw.

My nie zamierzamy im ulec.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN