Szukaj
Close this search box.

Gender – ideologia państwowa Rzeczypospolitej

Gender-ideologia państwowa RP - okładka 1strTytuł książki mówi za siebie, a jej treść w pełni to potwierdza. Już kilka lat temu rozpoczęto szkolenie urzędników państwowych w teorii/ideologii queer (czyt.: kłir),  która stanowi najtwardszy, a zarazem dominujący nurt genderyzmu. Choć teoretycy gender-queer głoszą szerokiej publiczności w mediach, że zajmują się równouprawnieniem kobiet i mężczyzn, to jednak pracach  publikowanych na użytek własnego środowiska (cytowanych obszernie w książce) wyznaczają sobie cel stworzenia nowego społeczeństwa i nowego człowieka o płynnej, zmienianej według upodobania orientacji i tożsamości seksualnej.

Ma to prowadzić do likwidacji tradycyjnej rodziny i małżeństwa oraz zastąpienia jej tzw. nienormatywnymi praktykami rodzinnymi – związkami homoseksualnymi, poliamorycznymi (wieloosobowymi), kazirodczymi, sadomasochistycznymi i innymi, praktykowanymi przez osoby o zaburzonej seksualności określane wspólną nazwą queer (czyt.: kłir, po polsku odmieńcy). W takich „rodzinach” odmieńczy seks uprawiają wszyscy ze wszystkimi i na wszystkie możliwe nienormatywne i niestereotypowe sposoby. Heteroseksualiści powinni się od nas [odmieńców, queer-seksualistów] uczyć tego bogactwa, różnorodności funkcjonowania w płynnych [queer-seksualnych] relacjach – mówi prelegent na konferencji której patronuje prof. Fuszara, minister w rządzie, który tę naukę chce prowadzić w polskich szkołach.

Do takiej nauki zobowiązuje Polskę Konwencja CAHVIO, która ma rzekomo zwalczać przemoc wobec kobiet. Konwencja jest prawnym narzędziem służącym do przeprowadzenia rewolucji gender-queer, prowadzącej do wykorzenienia uprzedzeń, zwyczajów, tradycji oraz innych praktyk opartych na … na stereotypowym modelu roli kobiet i mężczyzn (art.12. Konwencji). Wszystko dlatego, że – jak głosi Gazeta Wyborcza – związki homo są szczęśliwsze od rodzin tradycyjnych i jest w nich mniej przemocy, ponieważ nie działają w nich stereotypy społecznych ról płci.

Pokazując antyludzki, totalitarny i przestępczy charakter zarówno Konwencji, jak i samego genderyzmu autor wzywa w podsumowaniu do obywatelskiego sprzeciwu wobec tych działań, bo nasza bierność jest siłą totalitaryzmów, a do zwycięstwa zła wystarczy, aby dobrzy ludzie nic nie robili.

 

Książka dostępna jest na stronie   ideologiagender.pl   lub w księgarniach internetowych.


{flike}

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN