Szukaj
Close this search box.

Gender i LGBT zagrożeniem – Polacy się budzą

Lewicowy portal Oko Press zamówił badanie czego najbardziej boją się Polacy. Okazało się, że najbardziej boją się kryzysu klimatycznego, a drugim największym powodem do obaw jest ideologia gender i LGBT.

Strach przed zmianami klimatycznymi jest od dziesięcioleci nakręcany przez media, które o gender i LGBT piszą jako o wielkim dobrodziejstwie. Polacy okazali się jednak odporni na propagandę dewiacji seksualnych. Wielka w tym zasługa organizacji pozarządowych, które od kilku lat informują o dramatach dzieci poddawanych przymusowej „edukacji seksualnej”, prześladowaniach rodziców chroniących dzieci, a także epidemii chorób wenerycznych związanych z rozwiązłością seksualną. Oczywiście wielkie media nie podają tych informacji, ale przy pomocy Internetu i akcji społecznych udało się dotrzeć do wielu Polaków. Nic dziwnego, że wzbudziło to ich obawy.

Ideolodzy „tęczowej rewolucji” widzą, że prawda niszczy ich deprawacyjny plan, robią więc wszystko, aby ją powstrzymać. Atakują zgromadzenia Fundacji Pro – Prawo do życia, niszczą samochody i banery informacyjne, inicjują prześladowania policyjno-sądowe. Liczą na to, że nas zastraszą. Nie zamierzamy się poddać, bo wiemy, że stawką jest dobro i życie polskich dzieci.

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN