Szukaj
Close this search box.

Geje adoptowali dziewczynkę. Jeden z nich śmiertelnie ją pobił

Dziewczynka o imieniu Elsie zmarła pod koniec maja 2016 roku. Zabójcą okazał się 31-letni Matthew Scully-Hicks, który został skazany na 18 lat więzienia. Dziecko miało uszkodzoną czaszkę i połamane kości w wielu miejscach.

Dziewczynka o imieniu Elsie zmarła pod koniec maja 2016 roku. Zabójcą okazał się 31-letni Matthew Scully-Hicks, którego skazano na 18 lat więzienia. Dziecko miało uszkodzoną czaszkę i połamane kości w wielu miejscach.  

Mężczyzna miał znęcać się nad dzieckiem podczas nieobecności partnera. Na jego komputerze śledczy znaleźli wiadomości do znajomych, w których pisał: „przechodzę przez piekło z Elsie” i „Elsie to szatan przebrany za niemowlę”.  

Wcześniej chęć adopcji zgłaszała babcia dziewczynki, ale sąd stwierdził, że nie podoła jej wychowaniu.  

To niejedyny taki przypadek…

W krajach zachodnich próbuje się zrównać tak zwane małżeństwa homoseksualne z tradycyjną rodziną. Prawdą jest, że dzieci wychowywane przez gejów i lesbijki są znacznie częściej narażone na patologie, w tym również na molestowanie seksualne. W 2005 roku australijskie media szeroko komentowały sprawę adoptowania dziecka przez dwóch homoseksualistów. Przedstawiały ich jako „modelową rodzinę”. W rzeczywistości mężczyźni przez 6 lat gwałcili dziecko, za co skazano ich na 30 i 40 lat więzienia.  

Podobna historia miała miejsce w Wielkiej Brytanii. 9-letni Andy został zaadoptowany przez dwóch gejów, którzy przez kolejne 8 lat go molestowali. Brytyjskie służby całkowicie ignorowały skargi chłopca…  

Więcej można dowiedzieć się z poradnika „Jak Powstrzymać Pedofila” na stronie stoppedofilii.pl

Obecnie trwa w Polsce silna promocja legalizacji małżeństw homoseksualnych z możliwością adopcji dzieci. Jeżeli się temu nie sprzeciwimy, może udać im się to przeforsować.

Źródła:
https://wpolityce.pl/polityka/…pobita?
https://www.lifesitenews.com/…him

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN