Gdyńska Policja rozbiła legalne zgromadzenie publiczne. [wideo]

Pikieta zorganizowana przez Fundację Pro – Prawo do życia, odbywająca się 28 listopada w Gdyni w godzinach 17 – 18, na skrzyżowaniu ulic 10-go lutego i Władysława IV, była legalnie zgłoszona, a informacja o niej została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej. W trakcie pikiety pojawili się policjanci, którzy zażądali wyłączenia megafonu i zwinięcia plakatów pokazujących zdjęcia z aborcji. Twierdzili, że polecenie otrzymali od przełożonych. Wygląda na to, że gdyńska Policja realizuje postulaty działaczy aborcyjnych, którzy boją się prawdy o aborcji jak diabeł wody święconej. Fundacja Pro – Prawo do życia podjęła kroki prawne prowadzące do przykładnego ukarania funkcjonariuszy, którzy dopuścili się nadużycia władzy.

Pikieta zorganizowana przez Fundację Pro – Prawo do życia, odbywająca się 28 listopada w Gdyni w godzinach 17 – 18, na skrzyżowaniu ulic 10-go lutego i Władysława IV, była legalnie zgłoszona, a informacja o niej została opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej.

W trakcie pikiety pojawili się policjanci, którzy zażądali wyłączenia megafonu i zwinięcia plakatów pokazujących zdjęcia z aborcji. Twierdzili, że polecenie otrzymali od przełożonych. Wygląda na to, że gdyńska Policja realizuje postulaty działaczy aborcyjnych, którzy boją się prawdy o aborcji jak diabeł wody święconej.

Fundacja Pro – Prawo do życia podjęła kroki prawne prowadzące do przykładnego ukarania funkcjonariuszy, którzy dopuścili się nadużycia władzy.

Poniżej wideo z zajścia:

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN