„Gdybym rządził, to kazałbym ich rozstrzelać” – Różaniec w Oleśnicy

W zeszłym tygodniu w Oleśnicy odbył się pod Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy Publiczny Różaniec w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy aborcji wyrządzone w tym szpitalu oraz o nawrócenie dla aborterów.

Po raz kolejny akcja wzbudziła duże emocje – szczególnie w Internecie, gdzie krytycy są zawsze bardzo odważni. Pojawiły się także groźby i wpisy zachęcające do przemocy wobec modlących się pod szpitalem.

Aborcja jest dobra i ratuje dzieci, a tych pikietujących powinno się brutalnie spałować. Gdybym ja rządził, to bym kazał ich rozstrzelać. Proliferscy terroryści to najgorsza gangrena” – napisał internauta posługujący się nazwą Walewas pod artykułem w portalu mojaolesnica.pl.

W dalszym ciągu będziemy informować mieszkańców Oleśnicy o aborcyjnym procederze, który odbywa się w szpitalu. Od 2021 roku dokonano w nim 23 aborcji z powodu tzw. wskazań psychiatrycznych. 6 z tych abortowanych dzieci było już co najmniej w 20 tygodniu.

Za niecały miesiąc planowany jest kolejny Publiczny Różaniec pod PZS w Oleśnicy.

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN