Szukaj
Close this search box.

Gdańskie władze murem za seksualizacją dzieci? Dostaliśmy wezwanie na policję

Od kilku dni w Gdańsku można zobaczyć oraz usłyszeć samochód z hasłami akcji "Stop pedofilii", informujący o powiązaniach lobby LGBT z pedofilią. Dlaczego akurat w Gdańsku? Tam właśnie władze miasta, wbrew woli protestujących rodziców, uchwaliły tzw. Model na rzecz Równego Traktowania. Na podstawie tego dokumentu zamierza się wprowadzić w gdańskich szkołach obligatoryjne zajęcia z tzw. „edukacji” seksualnej, których celem jest rozbudzenie seksualne dzieci i oswojenie ich z rozmaitymi patologiami seksualnymi.

Nie musieliśmy długo czekać na efekty – szczególnie, że pełniąca obecnie obowiązki prezydenta miasta, jak również kandydatka na prezydenta, Aleksandra Dulkiewicz również jest entuzjastką modelu „równościowego” – i to pomimo że jest matką i wychowuje 11-letnią córkę. Furgonetka bezlitośnie obnaża to, za co Dulkiewicz popiera i z pewnością nie przysporzy jej dodatkowych głosów w nadchodzących wyborach.

Dostaliśmy więc pismo z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wzywające kierowcę samochodu do stawienia się na komendzie… wraz z pojazdem. Dlaczego z pojazdem? Czyżby chcieli go zarekwirować na czas kampanii?

Wezwanie jest efektem współpracy walczącej o przywileje dla LGBT trójmiejskiej organizacji Tolerado z Urzędem Miasta. Ma ona na celu uniemożliwienie nam głoszenia prawdy na temat powiązań władz miejskich z propagatorami dewiacji przy tworzeniu równościowego modelu mającego pojawić się w szkołach. Doskonale wiedzą oni, że zapisy tzw. „Modelu na rzecz równego traktowania” oraz późniejsze działania wiceprezydenta, mające na celu ograniczanie władzy rodziców, są oburzające i budzą sprzeciw gdańszczan, dlatego nie szczędzą środków, aby zamknąć nam usta.

Co więcej, zawiadomienie jest fałszywe, ponieważ zarówno władze miasta, jak i deprawatorzy oraz tym bardziej policja doskonale wiedzą, że nie dopuszczamy się żadnego wykroczenia i jest to po prostu próba uniemożliwienia nam głoszenia prawdy w końcówce kampanii wyborczej, co w oczywisty sposób może szkodzić osobom, które te haniebne działania popierają.

Furgonetka Stop Pedofilii w Gdańsku

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN