Szukaj
Close this search box.

„Gazeta Wyborcza” nagrodziła seksedukatorów od lewatywy przed seksem analnym

Kilka miesięcy temu poznańska grupa homoseksualistów Stonewall zamieściła na youtubie cykl deprawacyjnych filmów dot. seksedukacji. Ich tytuły brzmiały m.in.: „Jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym”, „Czy seks analny musi boleć?”, „Jak zadebiutować w seksie męsko-męskim” i „Kochaj się bezwstydnie – gadżety dla lesbijek”. W filmach występowały m.in. pracownice sexshopu z akcesoriami dla sadomasochistów i striptizer z gejowskich klubów Maciej „Gąsiu” Gośniowski.

Teraz grupa Stonewall otrzymała nagrodę „Gigant” od poznańskiej „Gazety Wyborczej’. Fragment uzasadnienia jej przyznania brzmiał: „To Gigant za cierpliwą pracę u podstaw, za edukowanie, tłumaczenie i objaśnianie spraw, które nie dla wszystkich są wciąż jeszcze oczywiste”.

W takim razie przypomnijmy raz jeszcze jak wyglądało „edukowanie i praca u podstaw” w ich wykonaniu.

Kontynuujemy dzisiaj edukację seksualną z Grupą Stonewall. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak zrobić sobie lewatywę przed seksem analnym (…) „Kiedy gruszka jest już pełna, no to czas wprowadzić ją sobie do tyłka. Najlepiej użyć do tego celu lubrykantu. Zwykłego lubrykantu, którego używacie do seksu analnego.” – instruował młodych ludzi szef grupy Stonewall Mateusz Sulwiński.

Czy to jest tak, że ten pierwszy raz musi się wydarzyć w związku z osobą, którą kochamy? Nie (…) Absolutnie myślę, że powinniśmy odejść od takiego myślenia kategorycznego na zasadzie, że jak w związku to lepiej czy mniej boli, a jak z kimś przypadkowym to bardziej boli i gorzej.” – mówił inny seksedukator.

To pierwsze z brzegu fragmenty. Pozostałe części nagrania są tak samo obrzydliwe.

Obraza katolików i seks pod wpływem narkotyków

Nagrodę „Gazety Wyborczej” w imieniu grupy Stonewall odbierał m.in. Arkadiusz Kluk, były prezes grupy Stonewall. Miał na sobie obrażającą katolików koszulkę, która przedstawiała Matkę Bożą z symbolem „strajku kobiet.” Z kolei wcześniej Arkadiusz Kluk stwierdził w jednym z wywiadów, że jego w środowisku częstą praktyką jest seks pod wpływem alkoholu i narkotyków, a on sam posiada konto na portalu, gdzie homoseksualiści wymieniają się za pieniądze swoimi nagimi zdjęciami.

Grupa Stonewall otrzymuje na swoje projekty również regularnie wsparcie finansowe od poznańskiego ratusza. Na warsztaty dla nauczycieli dostali 23 tysiące złotych, a na filmy dot. seksedukacji 5 tysięcy.

Treści, które promują w Internecie są ogólnodostępne i wystarczy chwila, aby się z nimi zapoznać. Oznacza to, że zarówno władze Poznania, jak i „Gazeta Wyborcza”, doskonale wiedzą, kogo finansują i nagradzają.

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN