Szukaj
Close this search box.

Gazeta Wrocławska popiera zabijanie nienarodzonych dzieci!

W sobotę, 20.01 br., odbyła się kolejna z serii pikieta na Wrocławskim rynku. Na plakatach i przez megafon informowaliśmy o aborcjach dokonywanych we wrocławskich szpitalach. W pewnym momencie zjawił się dziennikarz Gazety Wrocławskiej i poprosił o odpowiedź na kilka pytań.

W sobotę, 20.01 br., odbyła się kolejna z serii pikieta na Wrocławskim rynku. Na plakatach i przez megafon informowaliśmy o aborcjach dokonywanych we wrocławskich szpitalach.

W pewnym momencie zjawił się dziennikarz Gazety Wrocławskiej i poprosił o odpowiedź na kilka pytań. Interesowały go działania fundacji. Uzyskał odpowiedź, że jesteśmy za ochroną życia dla każdego dziecka, celem aborcji jest zabicie dziecka,  a dane o liczbie aborcji podajemy na podstawie statystyk uzyskanych bezpośrednio ze szpitali.

Wieczorem, w artykule na stronie gazety mogliśmy przeczytać m. in., że domagamy się „odebrania kobietom prawa do decydowania także o własnym zdrowiu i życiu”

Jak autor tekstu doszedł do takiego wniosku, po wysłuchaniu naszych odpowiedzi pozostaje dla nas zagadką. Jedno jest pewne, logiką się nie wykazał. A może inny cel przyświecał autorowi? Czyżby przejęty tak dużym poparciem społecznym dla działań fundacji poprzez niejasność i nierzetelność próbował zwiększyć grono zwolenników aborcji wśród czytelników?

Źródło: Gazeta Wrocławska

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN