Szukaj
Close this search box.

Zmieniamy świadomość Polaków

Każdego roku w Polsce morduje się dziesiątki tysięcy dzieci – część z nich legalnie w szpitalach, większość nielegalnie, przy pomocy pigułek poronnych.  Handlarze śmiercią działają jawnie, reklamują się w mediach, występują publicznie, chwaląc się liczbą zabójstw, które spowodowali. Władza nie reaguje na masowe mordy.

Każdy kolejny dzień to co najmniej 100 nowych ofiar. W tej sytuacji nie możemy być bierni. Potrzebne jest aktywne działanie szeroko wpływające na opinię publiczną, aby uświadomić Polaków, że aborcja, również pigułkowa, jest morderstwem.  Konieczne są zmiany prawne i skończenie z tolerancją wobec handlarzy śmierci.

Podczas naszych akcji pokazujemy zdjęcia ofiar aborcji i budzimy sumienia. Setki wolontariuszy biorą każdego tygodnia udział w pikietach, różańcach publicznych. Transmisje z przejazdów antyaborcyjnych furgonetek docierają do setek tysięcy Polaków obnażając kłamstwa aborterów.

Prawda nie obroni się sama. Zapraszamy do współpracy.

Pikiety

Na ulicach polskich miast pokazujemy wszystkim, czym naprawdę jest aborcja. Dzięki temu zmieniamy postawy wobec zabijania nienarodzonych.

Kursy

Od stycznia 2012 roku organizujemy kursy dla prolajferów, na których uczymy jak skutecznie bronić życia. Tworzymy w ten sposób prolajfową armię, która zmienia Polskę.

Wystawy

Od 2005 roku organizujemy w Polsce wystawy „Wybierz Życie”, ukazujące prawdę o tym, czym jest aborcja. Obecność wystaw przekłada się radykalnie na zmianę opinii społecznych dotyczących życia.

Komórki regionalne

Widzimy jak bardzo skuteczność działania każdego lokalnego oddziału zależy od zaangażowania nawet pojedynczych osób. Być może to właśnie Ciebie potrzebujemy! Nie zwlekaj dłużej, zgłoś się do wybranej przez siebie komórki!

Kursy dla pro-liferów

Dzięki kursom mamy komórki lokalne fundacji w kilkudziesięciu miastach Polski. Sprawdź czy w najbliższym czasie będzie organizowany kurs w Twojej okolicy.

Inicjatywy Ustawodawcze

Polskie prawo pozwala na zabijanie dzieci w łonach matek i niedostatecznie chroni dzieci przez deprawacją i pedofilią. Chcemy to zmienić. Organizujemy inicjatywy ustawodawcze, pod którymi zbieramy setki tysięcy podpisów obywateli.

Wystawy

Świadectwa kobiet, które zrezygnowały z dokonania aborcji po obejrzeniu wystawy i przykłady osób z miejsca zmieniających poglądy po zetknięciu się z nią to przykład niezwykłej skuteczności.

Nie chcesz aby ominęło Cię coś ważnego?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Jak działać?

dołącz już dziś i zacznij działać w obronie życia

zarząd fundacji

Mariusz Dzierżawski

Członek Zarządu

Oleg Prybylo

Członek Zarządu

Kinga Małecka-Prybyło

Członek Zarządu

Sprawozdania finansowe i merytoryczne Fundacji można znaleźć w bazie sprawozdań OPP pod adresem: https://sprawozdaniaopp.niw.gov.pl/

Fundacja Pro – Prawo do życia, ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych: IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

. PLN

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

.PLN

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN