Szukaj
Close this search box.

Fundacja Pro – Prawo do Życia rozpoczęła akcję „Wyślij Jasia do Trybunału Konstytucyjnego”

O co chodzi? Od wielu miesięcy przewlekają się prace nad skargą dotyczącą sprzeczności z Konstytucją ustawy pozwalającej na zabijanie w łonach matek dzieci podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną. Skarga ta, podpisana przez 107 posłów, została złożona w Trybunale 27 października 2017 roku (14 miesięcy temu), a wymagane w sprawie stanowisko Prokuratora Generalnego wpłynęło 28 maja 2018 roku (7 miesięcy temu). Trybunał Konstytucyjny wciąż nie wydał wyroku w tej ważnej i pilnej sprawie.

Każdy, komu na sercu leży los dzieci zabijanych poprzez aborcję w polskich szpitalach może wysłać do Prezes TK Julii Przyłębskiej list wraz z modelem „Jaś” przedstawiającym 10-tygodniowe nienarodzone dziecko. Organizatorzy akcji chcą pokazać Sędziom, że ich decyzje mają realny wpływ na życie dzieci.

Aby wziąć udział w akcji nie trzeba nawet nawet wychodzić z domu. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej www.wyslijjasia.pl, a Fundacja wydrukuje list, dołączy model „Jasia” i wyśle je do Trybunału w imieniu zgłaszającego.

Poniżej znajduje się treść listu:

Szanowna Pani Prezes!

Z głębokim niepokojem obserwuję przewlekanie prac nad skargą, dotyczącą sprzeczności z Konstytucją, ustawy pozwalającej na zabijanie w łonach matek dzieci, podejrzanych o chorobę lub wadę genetyczną.

Skarga, o której piszę, podpisana przez 107 posłów, została złożona w Trybunale 27 października 2017 roku (14 miesięcy temu), a wymagane w sprawie stanowisko Prokuratora Generalnego wpłynęło 28 maja 2018 roku (7 miesięcy temu). Ubolewam nad tym, że kierowany przez Panią Trybunał przez tak długi okres nie wydał wyroku w tej ważnej i pilnej sprawie. Na rozpatrzenie skargi dotyczącej sprzeczności z Konstytucją tzw. aborcji ze względów społecznych, Trybunał Konstytucyjny potrzebował w roku 1997 niespełna 6 miesięcy.

Na podstawie obecnie obowiązujących przepisów, które zostały zaskarżone, co dzień aborterzy zabijają troje dzieci. Tłumaczą, że jest to legalne, a prawo zobowiązuje ich do wykonywania aborcji. W roku 2017 z powodów eugenicznych, w polskich szpitalach zamordowano 1039 dzieci. W roku 2018 ofiar będzie zapewne więcej. Te dzieci są mordowane z powodu Pani opieszałości.

Aborcje eugeniczne, to na ogół późne aborcje wykonywane w 5 i 6 miesiącu ciąży. Dzieci są już duże i dobrze rozwinięte. Ze względu na niewykształcone dostatecznie płuca, cierpią okrutnie i ostatecznie umierają wskutek uduszenia. Jako skazanym na śmierć, nie jest im udzielana odpowiednia pomoc.

Domagam się bezzwłocznego wyznaczenia terminu rozprawy w przedmiotowej sprawie i szybkiego rozpatrzenia skargi 107 posłów.

Do niniejszej petycji załączam autentyczne zdjęcia ofiar aborcji (załącznik 1) oraz model „Jaś” (załącznik 2) – przedstawiający nienarodzone dziecko w 10 tygodniu życia. „Jaś” jest sztuczny ale trójka dzieci, mordowana każdego dnia w Polskich szpitalach, jest jak najbardziej prawdziwa, podobnie jak ich cierpienia.

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN