Fundacja Pro – Prawo do Życia pikietowała w Zgierzu

31 lipca na rogu ulic Parzęczewskiej i Gałczyńskiego w Zgierzu działacze fundacji Pro - Prawo do Życia przy wsparciu Narodowego Zgierza zorganizowali pikietę antyaborcyjną. Akcja inaugurowała działalność zgierskiej komórki fundacji.

31 lipca na rogu ulic Parzęczewskiej i Gałczyńskiego w Zgierzu działacze fundacji Pro – Prawo do Życia przy wsparciu Narodowego Zgierza zorganizowali pikietę antyaborcyjną. Akcja inaugurowała działalność zgierskiej komórki fundacji.

Uczestnicy pikiety trzymali baner ze zdjęciem zabitego w wyniku aborcji nienarodzonego dziecka i napisem: “Aborterzy zabijają dzieci z zespołem Downa. Ratuj nas!”. Przez ponad pół godziny grupa działaczy rozmawiała z napotkanymi zgierzanami przekonując ich do działań na rzecz ochrony życia poczętego.

Zgierska komórka fundacji ma w planach m. in. akcje plakatowe, ulotkowe, modlitewne, zbiórki podpisów, prelekcje oraz tworzenie skryptów nt. życia nienarodzonego i aborcji.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN