Szukaj
Close this search box.

Fundacja Pro-prawo do życia na „czarnej liście”

sprawiedliwoscEuropejska organizacja EFP sporządziła "czarną listę" organizacji, które najbardziej szkodzą postulatom zwolenników zabijania. Fundacja Pro-prawo do życia została uznana za najbardziej "niebezpieczną" w sektorze działań prawnych.

Z tej okazji dziękujemy wszystkim prawnikom

sprawiedliwoscEuropejska organizacja EFP sporządziła „czarną listę” organizacji, które najbardziej szkodzą postulatom zwolenników zabijania. Fundacja Pro-prawo do życia została uznana za najbardziej „niebezpieczną” w sektorze działań prawnych.

Z tej okazji dziękujemy wszystkim prawnikom , którzy pro publico bono angażują się zarówno w procesy związane z „niewygodną” dla niektórych lekarzy, urzędników czy mediów działalnością fundacji, jak i te gdy reagujemy na sytuacje, wobec których nie można przejść obojętnie (np. handel embrionami in vitro w Białymstoku). Dziękujemy również za konsultacje związane z przygotowaniem projektów ustaw, zorganizowanie międzynarodowej konferencji prawniczej poświęconej dzieciom poczętym, podpisanie się pod „listem prawników za życiem” oraz wszystko to, co robicie na rzecz dzieci zagrożonych zabiciem.

Zapraszamy również innych prawników do współpracy z nami.

Mimo iż do tej pory sądy wolały raczej zamykać oczy na głoszoną prawdę, jesteśmy przekonani, że kropla drąży skałę. Jak się okazuje, ten potencjał widzą również zwolennicy zabijania.

__________________________________________

„Czarna lista” znajduje sie tu (strona 22 dokumentu): http://pl.scribd.com/doc/114431296/Top-27-European-Anti-choice-Personalities-October-2012

{flike}

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN