Fundacja Pro pisze do Empiku: wycofajcie się ze współpracy z “Nergalem” i Czubaszek

list mailW dniu dzisiejszym wystosowaliśmy do zarządu spółki Empik pismo, w którym apelujemy o wycofanie się ze współpracy z satanistą Adamem Darskim "Nergalem" i propagatorką aborcji Marią Czubaszek.

list mailW dniu dzisiejszym wystosowaliśmy do zarządu spółki Empik pismo, w którym apelujemy o wycofanie się ze współpracy z satanistą Adamem Darskim “Nergalem” i propagatorką aborcji Marią Czubaszek. Poniżej treść pisma:

Szanowni Państwo!

W przedświątecznej kampanii reklamowej posłużyli się Państwo wizerunkiem satanisty i osoby, która pochwala aborcję. Wyrażanie pogardy wobec religii, a także pochwała zabijania nienarodzonych, z pewnością nie podoba się Waszym klientom, wśród których jest wielu rodziców, którzy chcą wychować swoje dzieci w szacunku dla wiary i innych osób. Niestosowność jest tym większa, że kampanię zaplanowano na okres przed Świętami Bożego Narodzenia, będącymi pamiątką narodzin Dzieciątka Jezus. Jest to czas, gdy szczególnie mocno zaznacza się wartość rodziny i rodzicielstwa.

Fundacja Pro-prawo do życia oczekuje, że przemyślicie Państwo swoją decyzję i wycofacie się z obraźliwej dla wielu kampanii. Jeśli tego nie zrobicie, rozpoczniemy akcję informującą klientów Empiku o polityce reklamowej Waszej firmy.

***

Liczymy na to, że apel nasz przyniesie skutek i nie będziemy zmuszeni do podjęcia kampanii informacyjnej wśród klientów salonów Empik. O tym, jak rozwija się sytuacja będziemy informować na bieżąco.

 

empik skan

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN