Szukaj
Close this search box.

Fundacja Pro pisze do Empiku: wycofajcie się ze współpracy z „Nergalem” i Czubaszek

list mailW dniu dzisiejszym wystosowaliśmy do zarządu spółki Empik pismo, w którym apelujemy o wycofanie się ze współpracy z satanistą Adamem Darskim "Nergalem" i propagatorką aborcji Marią Czubaszek.

list mailW dniu dzisiejszym wystosowaliśmy do zarządu spółki Empik pismo, w którym apelujemy o wycofanie się ze współpracy z satanistą Adamem Darskim „Nergalem” i propagatorką aborcji Marią Czubaszek. Poniżej treść pisma:

Szanowni Państwo!

W przedświątecznej kampanii reklamowej posłużyli się Państwo wizerunkiem satanisty i osoby, która pochwala aborcję. Wyrażanie pogardy wobec religii, a także pochwała zabijania nienarodzonych, z pewnością nie podoba się Waszym klientom, wśród których jest wielu rodziców, którzy chcą wychować swoje dzieci w szacunku dla wiary i innych osób. Niestosowność jest tym większa, że kampanię zaplanowano na okres przed Świętami Bożego Narodzenia, będącymi pamiątką narodzin Dzieciątka Jezus. Jest to czas, gdy szczególnie mocno zaznacza się wartość rodziny i rodzicielstwa.

Fundacja Pro-prawo do życia oczekuje, że przemyślicie Państwo swoją decyzję i wycofacie się z obraźliwej dla wielu kampanii. Jeśli tego nie zrobicie, rozpoczniemy akcję informującą klientów Empiku o polityce reklamowej Waszej firmy.

***

Liczymy na to, że apel nasz przyniesie skutek i nie będziemy zmuszeni do podjęcia kampanii informacyjnej wśród klientów salonów Empik. O tym, jak rozwija się sytuacja będziemy informować na bieżąco.

 

empik skan

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN