Fundacja Pro demaskuje Biedronia i Nowicką

biedroPołączone Komisje: Zdrowia, Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Polityki Społecznej i Rodziny oraz Edukacji, Nauki i Młodzieży debatowały wczoraj nad przyjęciem Sprawozdania z wykonania Ustawy o planowaniu rodziny (...) za rok 2011. Przy stole prezydialnym Robert Biedroń, a w pierwszym rządzie Wanda Nowicka oraz jej koleżanka z federy domagali się zwiększenia poziomu demoralizacji młodzieży, ukrócenia klauzuli sumienia dla lekarzy, którzy nie chcą dokonywać aborcji oraz niszczenia zdrowia kobiet poprzez refundację antykoncepcji.

biedroPołączone Komisje: Zdrowia, Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Polityki Społecznej i Rodziny oraz Edukacji, Nauki i Młodzieży debatowały wczoraj nad przyjęciem Sprawozdania z wykonania Ustawy o planowaniu rodziny (…) za rok 2011. Przy stole prezydialnym Robert Biedroń, a w pierwszym rządzie Wanda Nowicka oraz jej koleżanka z federy domagali się zwiększenia poziomu demoralizacji młodzieży, ukrócenia klauzuli sumienia dla lekarzy, którzy nie chcą dokonywać aborcji oraz niszczenia zdrowia kobiet poprzez refundację antykoncepcji.

Zarówno Biedroń jak i Nowicka domagali się edukacji seksualnej “wolnej od ideologii”. Biedroń cytując podręcznik Marii Ryś, który mówi o tym jak żona w domu z utęsknieniem czeka na męża konkludował “I to jest równouprawnienie kobiet i mężczyzn? (…) Co Ministerstwo robi aby dopasować podręczniki szkolne do standardów obowiązujących na całym świecie?”

nowickaWarto dodać, że ze “standardami obowiązującymi na całym świecie” mieliśmy niedawno okazję się zapoznać na konferencji WHO dla MEN i MZ w dniu 22 kwietnia 2013r. Standardy te obejmują m.in. masturbację dla dzieci w wieku 0-4 oraz pornografię dla grupy wiekowej 6-9 (więcej tu: https://proprawodozycia.pl/index.php/558-plany-men-masturbacja-dla-niemowlat) . Tego też domagają się Biedroń i Nowicka.

Biedroń powoływał się również na wymyślone dane federy (nigdy nie podano źródła), jakoby w Polsce było 80 tyś do 180 tyś. aborcji rocznie. Nie przeszkadzało mu to biadać nad “hipokryzją” i “dulszczyzną” owego sprawozdania.

mdMariusz Dzierżawski z Fundacji Pro-prawo do życia torpedował jego wypowiedź: “Jeżeli to są dane prawdziwe wydaje się, że obowiązkiem każdego obywatela ale zwłaszcza posła jest przedstawienie tych danych i informacji w prokuraturze i zachęcam pana posła aby to zrobił a nie uprawiał propagandę. Oczywiście dulszczyzna i hipokryzja to są rzeczy odrażające, ale są rzeczy gorsze od dulszczyzny i hipokryzji i to jest ludobójstwo do którego mam wrażenie pan poseł nawołuje również podczas tej komisji. Do przedstawicieli ministerstw wszystkich tu zebranych, ale również do państwa posłów mam pytanie, ponieważ jest to również posiedzenie Komisji Praw Człowieka. Od kiedy, od jakiego momentu człowiekowi przysługuje ochrona praw, a w szczególności prawa do życia?”komisje

Wykazał również eugeniczny charakter przeprowadzania inwazyjnych badań prenatalnych, mimo zapewnień Ministerstwa, że ich celem nie jest eliminacja dzieci. Według sprawozdania w 2011 roku w wyniku tych badań stwierdzono 724 wady lub choroby u dzieci, z czego 620 zostało zabitych. Inwazyjne badania prenatalne mają więc obecnie 80% skuteczność w podejściu wykryj-zabij.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN