"Nasze prawa wyborcze są wykreślane. Dopóki my, kobiety, nie będziemy miały kontroli nad swoimi ciałami, nie możemy ryzykować ciąży. Dołącz do mnie! Nie uprawiajmy seksu, dopóki nie odzyskamy autonomii ciała" - napisała na Twitterze Alyssa Milano, aktorka i piosenkarka, opatrując swoje słowa hasztagiem "SexStrike". Wpis miał związek ze zmianą prawa aborcyjnego w Georgii, gdzie Brian Kemp, gubernator stanu Georgia, podpisał prawo zabraniające dokonania aborcji po wykryciu bicia serca dziecka.

Cieszył się on większą frekwencją niż dotychczas. Modliliśmy się także w intencji wynagradzającej Matce Bożej zbezczeszczenie Jej wizerunku przez środowiska LGBT oraz prosiliśmy o opamiętanie włodarzy miasta, by nie dozwalały na odbywanie się tzw. marszów równości. Korzystając z okazji zebraliśmy podpisy pod ustawą, której celem jest zaostrzenie kar dla pedofilii oraz niedopuszczenie seksualizacji dzieci od najmłodszych lat w placówkach oświatowych. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Zapraszamy już za miesiąc, 13 czerwca na godzinę 17.00 na Plac Wolności. Poniżej fotorelacja z Różańca. 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Także mogą Cię zainteresować:

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN