Fotorelacja z Różańca Publicznego

"Nasze prawa wyborcze są wykreślane. Dopóki my, kobiety, nie będziemy miały kontroli nad swoimi ciałami, nie możemy ryzykować ciąży. Dołącz do mnie! Nie uprawiajmy seksu, dopóki nie odzyskamy autonomii ciała" - napisała na Twitterze Alyssa Milano, aktorka i piosenkarka, opatrując swoje słowa hasztagiem "SexStrike". Wpis miał związek ze zmianą prawa aborcyjnego w Georgii, gdzie Brian Kemp, gubernator stanu Georgia, podpisał prawo zabraniające dokonania aborcji po wykryciu bicia serca dziecka.

Cieszył się on większą frekwencją niż dotychczas. Modliliśmy się także w intencji wynagradzającej Matce Bożej zbezczeszczenie Jej wizerunku przez środowiska LGBT oraz prosiliśmy o opamiętanie włodarzy miasta, by nie dozwalały na odbywanie się tzw. marszów równości. Korzystając z okazji zebraliśmy podpisy pod ustawą, której celem jest zaostrzenie kar dla pedofilii oraz niedopuszczenie seksualizacji dzieci od najmłodszych lat w placówkach oświatowych. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Zapraszamy już za miesiąc, 13 czerwca na godzinę 17.00 na Plac Wolności. Poniżej fotorelacja z Różańca. 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN