Feministki – naśladowczynie Hitlera

big 1308233671Niedzielna Manifa będzie przebiegać pod hasłem "O Polkę niepodległą". To raczej mało logiczne, bo feministki same starają się przeforsować idee okupanta, a dokładnie rzecz biorąc - Adolfa Hitlera. To on jako pierwszy dokładnie 70 lat temu zalegalizował w Polsce aborcję na życzenie - główny postulat feministek.

big 1308233671Niedzielna Manifa będzie przebiegać pod hasłem “O Polkę niepodległą”. To raczej mało logiczne, bo feministki same starają się przeforsować idee okupanta, a dokładnie rzecz biorąc – Adolfa Hitlera. To on jako pierwszy dokładnie 70 lat temu zalegalizował w Polsce aborcję na życzenie – główny postulat feministek.

Szef kancelarii Hitlera i przywódca NSDAP Martin Borman mówił: “Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw, albo robią skrobanki – im więcej tym lepiej.” Dziś feministki zdają się mówić to samo: nasza płodność jest niepożądana! Jak się pocznie dziecko, to chcemy mieć możliwość “ukręcić mu łeb” w przenośni i … dosłownie.

Hitler chciał eksterminować naród Polski. Dziś jego śladem idą feministki.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN