Szukaj
Close this search box.

Farba trafiła tuż obok ciała zabitego dziecka

5 września w Przemyślu umieściliśmy kolejny bilbord informujący o zbrodniach aborcyjnych, jakie legalnie dokonuje się w naszym kraju - i nie tylko w naszym, bowiem na bilbordzie widnieje napis zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim.

5 września w Przemyślu umieściliśmy kolejny bilbord informujący o zbrodniach aborcyjnych, jakie legalnie dokonuje się w naszym kraju – i nie tylko w naszym, bowiem na bilbordzie widnieje napis zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim.

Plakat doskonale spełnia swoją rolę i zdążył już doprowadzić do furii środowiska proaborcyjne, które swoim zwyczajem postanowiły w imię swoich fanatycznych przekonań złamać prawo i zniszczyć prawdę o aborcji. Plakat wisiał jednak wysoko, mogli więc jedynie próbować dorzucić do bilbordu farbą.

Wandale rzucają, Bóg farbę nosi, parafrazując stare przysłowie. Mimo wysiłku wandali, plakat nie stracił nic z przekazu. Plamy trafiły tuż obok ciałka zamordowanego dziecka oraz przysłoniły nieco głowę. Czy bandyci będą próbować dokończyć dzieła? Tego nie wiemy, jednak dziś jeszcze przechodzący mają okazję dowiedzieć się, jakim złem jest aborcja.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN