Szukaj
Close this search box.

Facebook blokuje powstanie hollywoodzkiego filmu o prawdzie dotyczącej zalegalizowania aborcji w USA

W Hollywood powstaje film, mający ukazać prawdę dotyczącą manipulacji przy legalizacji aborcji w USA. Wystąpić w nim mają takie gwiazdy jak Jon Voight, Stephen Baldwin czy Stacey Dash. Ponieważ prawda na temat aborcji jest niepopularna w Hollywood, pieniądze na produkcję są zbierane w Internecie.

W Hollywood powstaje film, mający ukazać prawdę dotyczącą manipulacji przy legalizacji aborcji w USA. Wystąpić w nim mają takie gwiazdy jak Jon Voight, Stephen Baldwin czy Stacey Dash. Ponieważ prawda na temat aborcji jest niepopularna w Hollywood, pieniądze na produkcję są zbierane w Internecie. Facebook postanowił jednak zablokować możliwość udostępniania tych wiadomości, nawet wówczas, gdy administratorzy strony za to zapłacili.

Nie jest to pierwsza afera związana z tłumieniem debaty publicznej przez administrację facebooka. Wydaje się jednak że po raz pierwszy ten portal społecznościowy wprost przestraszył się możliwości ujawnienia prawdy szerszemu gronu odbiorców. Hollywoodzki film ma bowiem szansę stać się sukcesem kasowym, szczególnie w obecnej sytuacji, gdy w wiele stanów zmienia swoje prawa tak, by lepiej chroniły nienarodzone dzieci. Jednakże z powodu niechlubnego wyroku w sprawie Roe v. Wade z 1973 roku nie mogą całkowicie zakazać ich zabijania. Jest więc duża szansa, że po ujawnieniu prawdy na temat manipulacji związanych z tą sprawą da się uchylić ten wyrok.

Facebook postanowił jednak w tym wypadku stanąć po stronie kłamstwa. To kłamstwo przynosi bowiem miliardowe dochody wielu koncernom aborcyjnym. Żywe dzieci są dla nich nic nie warte. Martwe przynoszą fortunę. Facebook najwidoczniej chce mieć w tym swój udział.

Produkcję filmu można wesprzeć na stronie www.roevwademovie.com

Źródło: http://www.lifenews.com/2018/05/28/actor-nick-loeb-explains-how-facebook-is-censoring-his-pro-life-movie-roe-v-wade/

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN