Szukaj
Close this search box.

Ewa Wolak i Sławomir Piechota za prawem do zabijania dzieci – relacja z pikiety

Kolejny wtorek na wrocławskim Rynku przy siedzibie PO. Godziny te same 17-18.30. "To samo co zawsze?"- pyta pan Policjant. Wkładamy koszulki fundacyjne, nasze "mundury". Znów rozstawiamy sprzęt. Pozycje zajęte. Stan pełnej gotowości. Głos z megafonu cyklicznie nadaje.

Kolejny wtorek na wrocławskim Rynku przy siedzibie PO. Godziny te same 17-18.30. „To samo co zawsze?”- pyta pan Policjant. Wkładamy koszulki fundacyjne, nasze „mundury”. Znów rozstawiamy sprzęt. Pozycje zajęte. Stan pełnej gotowości. Głos z megafonu cyklicznie nadaje.

Informujemy, że posłanka Ewa Wolak i poseł Sławomir Piechota wielokrotnie podczas tej kadencji sejmu głosowali za prawem do aborcji. To m.in. przez tych polityków w Polsce nadal odbywa się mord na niewinnych dzieciach. 11 września br. znów zagłosowali za kontynuacją „Cywilizacji Śmierci”. Machina zagłady pochłania kolejne bezbronne dzieci. Poseł Piechota promuje się na koncertach z osobami niepełnosprawnym, a równocześnie popiera prawo zezwalające na ich zabijanie, mimo iż sam jest niepełnosprawny. Dlaczego chore dzieci nie maja prawa do życia, a poseł Piechota tak? Sprzeciwiamy się totalitarnemu państwu, które dzieli ludzi na lepszych i gorszych.

Mimo pojedynczych głosów osób, które próbowały nas zniechęcić do obrony życia, nie zamierzamy zejść z posterunku, bo wiemy, że walczymy o życie bezbronnych.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Małgorzata Simura – wrocławska komórka Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN