Szukaj
Close this search box.

Ewa Kopacz zniesmaczona prawdą o aborcji

Na partyjnym wiecu w Piotrkowie Trybunalskim premier Ewa Kopacz spotkała się z rzeczywistością funkcjonowania popieranej przez nią ustawy aborcyjnej. Dzięki temu nieludzkiemu prawu każdego dnia w Polsce zabijane są nienarodzone dzieci.

Na partyjnym wiecu w Piotrkowie Trybunalskim premier Ewa Kopacz spotkała się z rzeczywistością funkcjonowania popieranej przez nią ustawy aborcyjnej. Dzięki temu nieludzkiemu prawu każdego dnia w Polsce zabijane są nienarodzone dzieci.

4 października do Piotrkowa Trybunalskiego przyjechała premier Ewa Kopacz wraz z innymi politykami Platformy Obywatelskiej. Spóźniona o ponad 1.5 godziny spotkała się z mieszkańcami miasta i lokalnymi działaczami PO.

Tę polityczną agitację wykorzystali działacze Fundacji Pro – prawo do życia, którzy zorganizowali pikietę informacyjną na temat aborcji. Jak relacjonuje piotrkowski działacz Fundacji Leszek Heinzel, doszło do bezpośredniego spotkania z premier Kopacz.

„Z naszym najmłodszym dzieckiem na ręku dotarłem do pierwszoplanowych działaczek PO. Na nasz widok Pani Premier z miną słodkiej cioci zwróciła się do naszej córeczki” – relacjonuje Heinzel. „Jednak gdy tylko jej oznajmiłem, że na mocy popieranego przez nią prawa córka miała wskazanie do aborcji, jej zachwyt w jednej chwili wyparował.” – dodaje.

Zniesmaczona Ewa Kopacz oddała otrzymaną od działaczy Fundacji ulotkę antyaborcyjną. „Jeden z funkcjonariuszy BOR uderzył mnie łokciem. Otrzymałem również reprymendę od towarzyszącej premier posłanki Radziszewskiej i jej świty” – podsumowuje Leszek Heinzel. Obrońcy życia kontynuowali pikietę pokazując plakat antyaborcyjny i rozdając pozostałe ulotki.

Na mocy popieranej przez Ewę Kopacz ustawy aborcyjnej każdego roku w Polsce setki dzieci jest zabijanych tylko dlatego, że prowadzący ciążę lekarz podejrzewa u nich dowolną chorobę.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/AM-—-kopia.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Ekspert Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

źródło zdjęcia: https://www.youtube.com/watch?t=36&v=bQQkny_QSsQ

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN