Empik w Krakowie – dwa dni, cztery pikiety

krk pikieta 13 12 2014

Twarzą swojej światecznej kampanii Empik uczynił Adama Darskiego, który wyszydza wiarę i chrześcijan, oraz Marię Czubaszek, która publicznie wyznaje, że to wspaniale, że zabiła swoje nienarodzone dzieci (“Boże, jak cudownie, że to zrobiłam” – mówi ona o aborcji swoich dzieci).


By o tym informować stanęliśmy w Krakowie w sobotę – 13. grudnia – w dwóch miejscach – jednocześnie na ulicy Floriańskiej oraz na placu przed galerią handlową “Bonarka”. Tam znajdują się salony sieci Empik. Podobnie w niedzielę – 14. grudnia – wolontariusze pikietowali od godziny 13:00 zarówno przed Galerią Krakowską, jak i na ulicy Floriańskiej. 


W czasie tych czterech zgromadzeń przechodnie dowiedzieli się o tym, kogo Empik zatrudnia do swojej promocji. Pokazywaliśmy, że aborcja, którą szczyci się Czubaszek, jest w rzeczywistości zabójstwem niewinnego dziecka.


Rozdaliśmy kilka tysięcy ulotek, wyjaśniających cel naszej akcji. Informacje można było także usłyszeć, gdyż przekazywaliśmy je za pośrednictwem megafonu. Wiele osób wyrażało poparcie dla naszej akcji – niektórzy, po zapoznaniu się z przekazywanymi przez nas informacjami, deklarowali w odpowiedzi na działania sieci Empik, że nie będą już robili w tych sklepach zakupów.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN