Empik po cichu zdjął Nergala i Czubaszek – dziękujemy uczestnikom protestu!

krk pikieta empik

13 listopada rozpoczął się protest w związku z satanistyczo-aborcyjną kampanią reklamową sieci Empik. Dołączyły do niego dziesiątki tysięcy osób, często całe rodziny.
Już po kilku dniach akcji zauważyliśmy, że plakaty z Nergalem i Czubaszek zaczęły znikać z salonów – to Wasza zasługa!


Ponad 30 pikiet odbyło się w wielu miastach Polski. W czasie zgromadzeń rozdaliśmy kilkanaście tysięcy ulotek i dotarliśmy z informacją do kolejnych dziesiątek tysięcy odbiorców.


Po tym wszystkim w ostatnich dniach odwiedziliśmy znaczną ilość salonów Empik. Kontrole pokazały, że wiszą tam zarówno plakaty z panami Pazurą i Kwiatkowskim, jak i plakaty opisujące konkretne promocje. W zdecydowanej większości salonów nie znaleziono natomiast ani jednego plakatu z wizerunkiem Marii Czubaszek bądź Adama Darskiego. Statystycznie udział tych ostatnich wyniósł zaledwie 9,86%. To oznacza, że zostały one masowo wycofane z salonów!


Wyniki kontroli pokazują, że Empik po cichu się wycofał z kampanii.


Stało się to dzięki Waszemu zaangażowaniu!


Chciałbym podziękować wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję. Dzięki Wam, na razie częściowo, odebraliśmy nihilistom przestrzeń publiczną. To nie była pierwsza, ani ostatnia nasza akcja. Zapraszamy do stałej współpracy. Uczestnikom akcji, którzy wypełnią formularz wyślemy w prezencie płytę DVD ze znakomitym filmem Grzegorza Brauna “Nie o Mary Wagner”.


Formularz można wypełnić tutaj:

www.proprawodozycia.pl/pomagam 

umieszczając opisie: “Udział w proteście Empiku.”.

 

Z podziękowaniem i życzeniami radosnych świąt Bożego Narodzenia
Adam Kulpiński, koordynator akcji
Fundacja Pro – prawo do życia

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN