Szukaj
Close this search box.

Ella One zabija na masową skalę!

Wczoraj miało odbyć się głosowanie nad projektem sejmowym, dotyczącym pigułki Ella One. Przewidywał on, że pigułka wczesnoporonna będzie sprzedawana wyłącznie na receptę. Głosowanie jednak nie odbędzie się, gdyż w "tajemniczych okolicznościach" zdjęto z porządku Obrad Sejmu drugie czytanie ustawy.

Wczoraj miało odbyć się głosowanie nad projektem sejmowym, dotyczącym pigułki Ella One. Przewidywał on, że pigułka wczesnoporonna będzie sprzedawana wyłącznie na receptę. Głosowanie jednak nie odbędzie się, gdyż w „tajemniczych okolicznościach” zdjęto z porządku Obrad Sejmu drugie czytanie ustawy.

Warto przypomnieć, że nie po raz pierwszy rząd Prawa i Sprawiedliwości nagle przyspiesza głosowanie, by odrzucić ustawę, po cichu wyrzuca głosowanie z porządku obrad lub też udaje, że nie ma nad czym pracować, jak było w przypadku apelu PFROŻu. Jeśli więc ktoś miał nadzieję, że PiS pójdzie za głosem Polaków w kwestiach światopoglądowych, srogo się pomylił i musi dziś zmienić zdanie.

Takie posunięcie rządu jest tym bardziej oburzające, że projekt sprzedaż Ella One na receptę jest tylko mizernym półśrodkiem. Co więc, jeśli nawet takiego projektu partia rządząca nie jest w stanie przegłosować bez robienia uników?

W roku 2015 sprzedano w Polsce ok. 180 tys. pigułek. W 2016 r. zapewne było ich dużo więcej, gdyż dłużej były dostępne bez recepty. Ile nienarodzonych żyć zdążyła unicestwić pigułka? Zapewne się nie dowiemy. Potencjalnie jest to 180 tys. zabitych dzieci. Możemy wysnuć ostrożne szacunki, biorąc pod uwagę fakt, że nie za każdym razem, gdy kobieta bierze Ella One, doszłoby do zapłodnienia, przy czym tabletka działa w dwojaki sposób – hamując owulację, a gdy ten mechanizm nie zadziała, nie dopuszcza do zagnieżdżenia embrionu i w ten sposób powoduje jego śmierć.

Ile więc razy pigułka nie dopuściła do zagnieżdżenia? Jeśli przyjmiemy, że jest to 10% przypadków, w których wzięto Ella One, mamy przerażającą liczbę 18 tysięcy, tylko w 2015 roku! 18 tysięcy ofiar trutki na dzieci. Ile było ich w 2016 roku? Portal prawy.pl podaje za Ministerstwem Zdrowia liczbę 300 tysięcy sprzedanych pigułek. Jeśli wierzyć danym i wziąć pod uwagę powyższe obliczenia, około 30 tysięcy dzieci mogło zostać zamordowanych w wyniku zażycia pigułki Ella One!

Tak naprawdę nie dowiemy się, ile żyć unicestwiła zabójcza tabletka wczesnoporona, pewne jest jednak, że środki mające działanie antynidacyjne nie powinny być „na receptę”. Powinny być całkiem wycofane z obrotu. Recepta na pigułkę Ella One wcale nie sprawi, że w tajemniczy sposób nie zadziała ona, zabijając powstałego już człowieka. To może sprawić jedynie zakaz zażywania śmiercionośnych tabletek.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro – Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN