Ekshibicjonizm w duńskiej telewizji dla dzieci

Deprawacyjna seksedukacja dla najmłodszych już nie wystarcza. Teraz Duńczycy postanowili seksualizować swoje dzieci w kolejny sposób. W stacji telewizyjnej dla dzieci w wieku 7-12 lat DR Ultra wyświetlają program o nazwie „Ultra zrzuca ubrania” (Ultra smider tojet), w którym dorośli rozbierają się do naga przed dziećmi, a te zadają im pytania….

Pytania dotyczą m.in. intymnych części ciała, owłosienia i tatuaży: „W jakim wieku zapuściłeś włosy w dolnej części ciała? Czy jesteś zadowolony ze swoich intymnych części?” – to niektóre z nich.

Audycja ma oficjalnie na celu promowanie „pozytywnego nastawienia dzieci do ludzkiego ciała i nagości”.

To nie ma nic wspólnego z seksem, chodzi o postrzeganie ciała jako naturalnego, tak jak robią to dzieci” – twierdzi gospodarz i twórca “Ultry” Jannick Schow.

Program ma w Danii dużą popularność, został nawet uznany najlepszym programem telewizyjnym dla dzieci w 2019 roku na duńskim festiwalu telewizyjnym (!). Teraz zamierzają go produkować inne „postępowe kraje”, m.in. Holandia i Norwegia.

Deprawacja na zachodzie poszła już tak daleko, że większość ludzi nie widzi tam nic złego w tym, że dorośli ludzie rozbierają się przed małymi dziećmi. Nie wspominając o tym, że przed telewizorami oglądają to tysiące dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, niekoniecznie za wiedzą rodziców. Kolejna granica została przekroczona. Biorąc pod uwagę to, co zakładają standardy edukacji seksualnej WHO, to aż strach pomyśleć, co może być następne…

Źródło: https://nypost.com/2020/09/….buttons

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN