Szukaj
Close this search box.

EDUKATORZY SEKSUALNI PRACUJĄ DLA KONCERNÓW ABORCYJNYCH I ANTYKOCEPCYJNYCH. MINISTERSTWO EDUKACJI ICH WSPIERA

klasaZe sprawozdania Rady Ministrów z wykonania ustawy aborcyjnej w roku 2010 można się dowiedzieć, że z Ministerstwem Edukacji Narodowej na rzecz upowszechniania edukacji seksualnej dzieci i młodzieży w polskich szkołach, współpracuje "Federa" Wandy Nowickiej. Ta sama organizacja otrzymuje pieniądze od koncernów produkujących specyfiki antykoncepcyjne i wczesnoporonne, a także narzędzia do wykonywania aborcji, czyli zabijania dzieci w łonach matek.

klasaZe sprawozdania Rady Ministrów z wykonania ustawy aborcyjnej w roku 2010 można się dowiedzieć, że z Ministerstwem Edukacji Narodowej na rzecz upowszechniania edukacji seksualnej dzieci i młodzieży w polskich szkołach, współpracuje „Federa” Wandy Nowickiej. Ta sama organizacja otrzymuje pieniądze od koncernów produkujących specyfiki antykoncepcyjne i wczesnoporonne, a także narzędzia do wykonywania aborcji, czyli zabijania dzieci w łonach matek.

Wanda Nowicka od lat uprawia lobbing na rzecz aborcjonistów. Jest to lobbing skuteczny. Z tego samego sprawozdania Rady Ministrów można się dowiedzieć, że w roku 2010 w Polsce zabito legalnie 641 dzieci, o 103 więcej niż w roku 2009. 95% dzieci ginie dlatego, że są podejrzane o chorobę, na przykład o Zespół Downa.

Jan Zamojski przypominał, że „Takie będą Rzeczpospolite, jak ich młodzieży chowanie”. Jaka będzie Rzeczpospolita, w której wychowaniem młodzieży zajmują się ludzie propagujący zabijanie dzieci łatwo możemy sobie wyobrazić. Czy równie łatwo zgodzimy się na to?

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – prawo do życia

{flike}

{fcomment}

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN