Szukaj
Close this search box.

Edukator seksualny molestował 8 letniego chłopca

Przebrany za kobietę transseksualista, który brał udział w kampanii Drag Queen Storytime i czytał dzieciom książeczki o "równości" i "tolerancji", molestował 8 letniego chłopca. Sprawę odkryła grupa rodziców zaniepokojonych "edukacją" dzieci prowadzoną przez środowiska LGBT.

Na terenie USA i Kanady trwa kampania Drag Queen Storytime, w ramach której przebrani za kobiety mężczyźni (tzw. drag queens) czytają dzieciom książeczki o „równości” i „tolerancji”. Zajęcia odbywają się m.in. w bibliotekach publicznych, które na tę okazję przystrajane są tęczowymi flagami lobby LGBT, aby oswajać dzieci z symboliką tego środowiska. W zajęciach biorą udział małe, kilkuletnie dzieci.

W jednej z bibliotek na terenie Houston w Teksasie do zajęć z przedszkolakami dopuszczony został Albert Alfonso Garza, posługujący się pseudonimem „Tatiana Mała Nina”. Garza w 2008 roku został skazany za napaść seksualną na 8 letniego chłopca. Sprawa wyszła na jaw dzięki zorganizowanej akcji rodziców, zaniepokojonych biernością władz biblioteki wobec kampanii lobby LGBT odbywającej się na terenie placówki.

To niejedyny przypadek pedofilii w środowisku tzw. drag queens

Drag queen o imieniu Robert Clother został aresztowany przez policję w Londynie. Miał przy sobie dziecięcą bieliznę, prezerwatywy i czekoladki. Szedł na spotkanie z innym mężczyzną o imieniu Mark oraz z dwójką jego dzieci w wieku 8 i 11 lat. Umówił się z nimi w celach seksualnych. Nie wiedział jednak, że cała sytuacja jest policyjną prowokacją.

W jego mieszkaniu odnaleziono dziecięcą pornografię a na komputerze zapisy rozmów, z których wynikało, że to nie pierwsza jego próba doprowadzenia do kontaktów seksualnych z dziećmi. W trakcie rozprawy sądowej Clother przyznał się do erotycznego zainteresowania dziećmi, w tym własnymi siostrzeńcami. Pedofil należał do lokalnej grupy LGBT oraz występował na imprezach promujących homoseksualizm. „Pocę się jak pedofil w przedszkolu, tak tu gorąco” – mówił w trakcie jednej z „parad równości”.

W 2018 roku British Airways zostało sponsorem festiwalu „dumy gejowskiej” i postanowiło reprezentować swoją firmę na tym wydarzeniu. Do tego celu wynajęto drag queen Darrena Sewella, który w przebraniu stewardessy reklamował przedsiębiorstwo. Szybko wyszło jednak na jaw, że mężczyzna siedział wcześniej w więzieniu za czterokrotne molestowanie chłopca. Po wyjściu na wolność otrzymał sądowy zakaz pracy z dziećmi, który złamał zatrudniając się jako instruktor gimnastyki dla 9 latków. Obecnie występuje w klubach LGBT dla homoseksualistów.

Nic dziwnego, że akcja Drag Queen Storytime wzbudza protesty rodziców. Rodzice w całej Ameryce obawiają się o dzieci mające bezpośredni kontakt z deprawatorami seksualnymi, którzy nie ukrywają swoich prawdziwych zamiarów:

„To jest uwodzenie nowej generacji. Próbujemy uwieść następne pokolenie.”
Powiedział publicznie Dylan Pontiff, odpowiedzialny za organizację spotkania transseksualistów z 3 letnimi dziećmi w jednej z bibliotek publicznych w USA, w ramach akcji Drag Queen Story.

Aby uwieść dziecko trzeba zdobyć jego zaufanie. Temu służą spotkania i pogadanki o „równości” i „tolerancji” z homoseksualistami, transseksualistami i innymi deprawatorami oraz tęczowe i kolorowe barwy używane przez lobby LGBT.

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN