Eduardo Verastegui zachęca Polaków do złożenia podpisu pod obywatelskim projektem o ochronie życia. “Aby udało nam się zebrać ponad milion podpisów!”

Nie bójcie się zaangażować i zabrać głos. Nie bójcie się zaangażować by swoim podpisem wprowadzić zmiany. Mocne poparcie dla naszej inicjatywy ustawodawczej "Stop aborcji" wyraził Eduardo Verastegui znany meksykański aktor. Zagrał m.in. w słynnym filmie „Bella" i jak sam twierdzi „ po tym filmie otrzymał ponad tysiąc listów i maili potwierdzających, że dziewczyny zdecydowały się na zmianę decyzji odnośnie aborcji i urodzenie dzieci". Tym razem odwiedził Polskę (Rzeszów) w związku z ogólnopolską premierą filmu „ Cristiada" z jego udziałem .

Nie bójcie się zaangażować i zabrać głos. Nie bójcie się zaangażować by swoim podpisem wprowadzić zmiany. Mocne poparcie dla naszej inicjatywy ustawodawczej “Stop aborcji” wyraził Eduardo Verastegui znany meksykański aktor. Zagrał m.in. w słynnym filmie „Bella” i jak sam twierdzi „ po tym filmie otrzymał ponad tysiąc listów i maili potwierdzających, że dziewczyny zdecydowały się na zmianę decyzji odnośnie aborcji i urodzenie dzieci”. Tym razem odwiedził Polskę (Rzeszów) w związku z ogólnopolską premierą filmu „ Cristiada” z jego udziałem .

Film opowiada o powstaniu meksykańskich katolików nazywanym cristiada przeciwko ateistycznej tyranii rewolucyjnych władz Meksyku w latach 1926-1929. Gwiazdor założył organizację Mantle of Guadalupe (Płaszcz z Guadalupe), która buduje największą w USA klinikę dla kobiet, broniącą życia. Wcześniej, dzięki wysiłkom artysty, w Kalifornii powstał ośrodek pomagający kobietom w ciąży wysokiego ryzyka oraz tym, które rozważają dokonanie aborcji. Do zaangażowania się w sprawy pro-life doszło po wizycie w klinice aborcyjnej, gdzie większość „pacjentek” stanowiły latynoskie kobiety.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN