Szukaj
Close this search box.

„Dziś przyjdę na świat” – czyli o czym nie wspomina film reklamowy Parlamentu Europejskiego?

"Dziś przyjdę na świat. Podobnie jak tysiące innych dzieci w Europie." - mówi w filmie narrator głosem dziecka. Nie dodaje jednak, że również przez działania podmiotu wydającego film, tysiące dzieci w Europie tego dnia na świat nie przyjdzie. Zostaną przedtem zatrute pigułkami aborcyjnymi lub rozszarpane na kawałki, kończąc swój żywot jako odpady medyczne.

Kobiety wijąca się w bólach porodowych i chwilę później trzymające w ramionach swoje dziecko. Radość, strach ojców, a na końcu szczęście, odwiedziny rodziny, przyjazd z noworodkiem do domu. „Dziś przyjdę na świat. Podobnie jak tysiące innych dzieci w Europie. Wielu z nas było planowanych, inne zmieniły czyjeś plany„. – słychać w reklamie Choose Your Future. Byłaby to piękna reklama pro-life, gdyby nie fakt, że film ten wypuścił Parlament Europejski, by zachęcić do głosowania.

„Bezpieczne granice, walka z terroryzmem, pokój, równość i demokracja” – takie hasła padają w 3-minutowym filmie. Mają one zachęcić do właściwych wyborów podczas oddawania swoich głosów 26 maja. Reklama zrobiona jest tak, by wyciskać łzy z oczu i można odnieść wrażenie, że Parlamentowi Europejskiemu rzeczywiście zależy na życiu każdego małego człowieczka, na tym, by każdy z nich mógł się w urodzić. Wskazywałyby na to również słowa, że nie każdy taki człowiek jest przecież planowany.

Jaka jest prawda?

Prawda jest jednak brutalna. W Europie codziennie zabija się tysiące nienarodzonych i to w majestacie prawa! W samej Polsce mamy średnio trzy aborcje dziennie. Za niemiecką granicą jednak dziennie jest ich około 270! Jeszcze więcej w Wlk Brytanii, Francji oraz Hiszpanii. Czy reklamówka Parlamentu Europejskiego „Dziś przyjdę na świat” ma sugerować, że powinniśmy zająć się tymi dziećmi? Niestety, nic na to nie wskazuje, biorąc pod uwagę naciski w kierunku edukacji seksualnej, zwiększającej ilość aborcji oraz, jak to delikatnie ujmują organizacje proaborcyjne, „poszanowania praw kobiet”.

Jak podaje portal pch24, w samym 2015 roku w raporcie unijnym „o prawach człowieka i demokracji na świecie w 2013 roku i polityki Unii Europejskiej w tej sprawie” eurodeputowani apelowali do państw członkowskich, aby te „uznały niezbywalne prawa kobiet i dziewcząt do nietykalności cielesnej i samodzielnego podejmowania decyzji w sprawie, między innymi, prawa dostępu do dobrowolnego planowania rodziny, bezpiecznej i legalnej aborcji”. W tym samym roku w czerwcu „Raport Noichl” głosił konieczność „zapewnienia powszechnego dostępu do aborcji i antykoncepcji”. W listopadzie 2015 roku kolejna rezolucja PE wzywała do „„promowania praw reprodukcyjnych i seksualnych, postrzegając je jako środek służący zmniejszeniu ubóstwa”. Przez ostatnie cztery lata nie zmieniono kierunku, coraz mocniej naciskając na legalizację zabijania ludzi.

Źródła: https://www.youtube.com/watch?v=R3tErFvAgag
https://www.pch24.pl/himalaje-hipokryzji–parlament-europejski-promuje-wybory-troska-o-nienarodzone-dzieci–video-,68213,i.html

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN