Dziękujemy za wszystkie wyrazy wsparcia podczas kampanii Stop pedofilii!

Dziękujemy za wszystkie wyrazy wsparcia podczas kampanii Stop pedofilii!

Wielokrotnie opisywaliśmy blokady naszego samochodu, organizowane najczęściej przez aktywistów partii Razem oraz innych lewicowych ugrupowań. O pobiciu naszego wolontariusza przez Michała Sz. i jego kolegów szeroko rozpisywały się media.
PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Byłoby jednak przesadą twierdzić, że spotykamy się jedynie z aktami agresji! Wręcz przeciwnie, częściej obserwujemy raczej pozytywny odbiór. Ludzie proszą o dodatkowe materiały, poradnik „Jak powstrzymać pedofila”, dziękują za to, że nagłaśniamy niewygodne dla mainstreamu fakty. Pragniemy za te wszystkie wyrazy wsparcia podziękować.

A więc, dziękujemy za…

Dziękujemy panu, który po pikiecie w Warszawie zapłacił za nasz parking, dziękując i zapraszając nas częściej.

Dziękujemy 80-letniemu panu inżynierowi za wsparcie podczas pikiety oraz słowa „Chciałbym podziękować wam za to, co robicie dla Polski”.

Dziękujemy mężczyźnie, który w Gdańsku stwierdził, że „robimy dobrą robotę” i zaprosił nas na obiad do swojej restauracji.

Dziękujemy panu, który sprzedawał jajka w Białymstoku… Za rabat „za plandekę” 🙂

Dziękujemy wszystkim tym, którzy starali się udrożnić nam drogę podczas blokad albo starali się rozmawiać z blokującymi.

Dziękujemy panom, którzy widząc na Facebooku, że zaczyna się pikieta w Warszawie i Straż Miejska próbuje nam uniemożliwić postawienie samochodu, przyjechali natychmiast, chcąc nas wesprzeć.

Dziękujemy za „morze” kciuków w górę!

To oczywiście nie wszystko

Gdybyśmy mieli pisać o wszystkich wyrazach wsparcia, jakie dostaliśmy, zrobiłaby się z tego książka. Pytacie się nas o kolejne miasta, w których będziemy, wyrażacie chęć „ochrony” przed kolejnymi aktami agresji, pytacie, w jaki sposób nam pomóc, dziękujecie za ochronę dzieci przed seksedukacją.

Niejednokrotnie podczas pikiet częstowaliście nas kawą oraz jedzeniem. Często podczas różańca, mimo pośpiechu, przystawaliście na jedną „dziesiątkę”, dziękowaliście i biegliście spóźnieni dalej.

Dziękujemy Wam wszystkim za te i inne wyrazy wsparcia, które mamy w pamięci. Pamiętamy o Was w modlitwie!

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Zobacz także: