Dziecko prawdę ci powie

Chłopiec spytał: „Babciu, co to jest? Co to jest za dziecko?” Powiedział, co widział. Nazwał dziecko przed narodzeniem –  po prostu – dzieckiem. Babcia w swojej wypowiedzi do gazety oznajmiła, że plakat jest ideologiczny. 

Dwa miesiące temu w Jeleniej Górze na dwustronnym bilbordzie umieściliśmy informacje o zabitych poprzez aborcje dzieciach w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej. Sprawą zajęła się lokalna gazeta. Opisała reakcję kilkuletniego chłopca na zdjęcie. Spytało: „Babciu, co to jest? Co to jest za dziecko?” Powiedział, co widział. Nazwał dziecko przed narodzeniem –  po prostu – dzieckiem. Babcia w swojej wypowiedzi do gazety oznajmiła, że plakat jest ideologiczny. Zatem skąd kilkuletnie dziecko miałoby mieć pojęcie o jakiejś ideologii?

Banner teraz skontrolowany zostanie przez Norberta Łukaniuka, dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze, który zbada lokalizacje bilbordu. Także Tomasz Dymyt, dyrektor szpitala powiedział, że skonsultuje się w tej sprawie z prawnikami.

Inni, którzy zorientowali się w skuteczności przekazu zdarli część bilbordu. Nie poddamy się i niedługo plakat zostanie wyklejony na nowo.

Źródło: https://www.nj24.pl/article/drastyczny-bilbord-przy-drodze

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN