Szukaj
Close this search box.

Dzieci z podstawówki na wycieczce w barze gejowskim

Szkoła podstawowa z Florydy w ramach tzw. „zajęć zapoznawczych” zorganizowała wycieczkę do baru dla homoseksualistów. Dzieci miały lepiej poznać społeczność zamieszkującą okolicę.

Oficjalnie dzieci uczyły się tam o zasadach ruchu drogowego i jak prawidłowo zachowywać się w restauracjach, ale także zamawiały posiłki, które w nazwach zawierały podteksty seksualne.

Szkoła broni wycieczki, a nauczycielka napisała na Twitterze, że jest zaszczycona, że mogli gościć w takim wspaniałym lokalu. Wpis i zdjęcia można zobaczyć w tym linku.

Na zdjęciu z deprawacyjnego wydarzenia widać, jak małe dzieci siedzą przy stolikach w udekorowanym na tęczowo lokalu i słuchają pogadanki.

Takie wydarzenia mają na celu oswojenie maluchów z tęczową propagandą i skłonienie ich do akceptacji „różnorodności seksualnej” i „różnych modeli rodziny”. Temu służą między innymi również spotkania w bibliotekach publicznych w USA „drag queen story hour”, gdzie mężczyźni przebrani za kobiety w pełnym makijażu, którzy zazwyczaj występują w klubach gejowskich, czytają dzieciom książki. Kilku z tych mężczyzn zostało już aresztowanych za pedofilię lub posiadanie pornografii dziecięcej.

Więcej można dowiedzieć się z poradnika fundacji Pro-Prawo do Życia „Jak powstrzymać pedofila” na stronie https://stronazycia.pl/stop-pedofilii/poradnik/

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN