Dzieci z in vitro się kocha! – mówią ci, którzy chcą je zabijać

Aborcjoniści chcąc za wszelką cenę zabronić pokazywania prawdy o aborcji, są zmuszeni obejrzeć i przeanalizować nasze plakaty "na wskroś", aby znaleźć w nich coś, za co jeszcze mogą wytoczyć sprawę w sądzie. Tym razem pod lupę poszedł plakat z dzieckiem z in vitro pokazujący, że większość z nich ginie zamrożona w beczkach.

Aborcjoniści chcąc za wszelką cenę zabronić pokazywania prawdy o aborcji, są zmuszeni obejrzeć i przeanalizować nasze plakaty “na wskroś”, aby znaleźć w nich coś, za co jeszcze mogą wytoczyć sprawę w sądzie. Tym razem pod lupę poszedł plakat z dzieckiem z in vitro pokazujący, że większość z nich ginie zamrożona w beczkach. Jako że te dzieci częściej cierpią na poważne wady genetyczne, częściej również się je abortuje.

Tym większą hipokryzją okazuje się być krzyk środowisk feministycznych w Kielcach, które nie mogą przeżyć rozstawionej na terenie kościoła wystawy antyaborcyjnej. Tam doniesienie złożyła aktywistka Małgorzata Marenin, niegdyś polityk z Ruchu Palikota, która przedtem udawała parafiankę zbierającą po mszy św. podpisy za usunięciem wystawy. Kobieta, firmująca swoim nazwiskiem kampanię “Zakaz aborcji zabija” z pornograficznym rysunkiem kobiety, dziś twierdzi, że plakat z dzieckiem z in vitro odbiera człowiekowi godność oraz jest instrukcją dla katolików, że powinno się je traktować gorzej.

– Dzieci z in vitro się kocha! Ale wy, pseudowyznawcy Boga tego nie wiecie! – krzyczy Małgorzata Marenin. Cieszy takie “nawrócenie” feministki. Czy równie gorliwie działaczka będzie walczyć o zakaz aborcji eugenicznej, który najczęściej takie dzieci dotyka? Czy będzie walczyć o przywrócenie do pracy prof. Bogdana Chazana, który uratował jedno z tych dzieci, nazwane przez bliskie pani Małgorzacie środowiska “potworkiem”?

Czy też będzie nadal krzyczeć, że dzieci z in vitro się kocha, po cichu dodając: “pod warunkiem, że są zdrowe”? A plakat informujący o tym, co powoduje dzisiejsza okrutna ustawa aborcyjna nazywać “instrukcją”?

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN