Szukaj
Close this search box.

Dzieci z in vitro się kocha! – mówią ci, którzy chcą je zabijać

Aborcjoniści chcąc za wszelką cenę zabronić pokazywania prawdy o aborcji, są zmuszeni obejrzeć i przeanalizować nasze plakaty "na wskroś", aby znaleźć w nich coś, za co jeszcze mogą wytoczyć sprawę w sądzie. Tym razem pod lupę poszedł plakat z dzieckiem z in vitro pokazujący, że większość z nich ginie zamrożona w beczkach.

Aborcjoniści chcąc za wszelką cenę zabronić pokazywania prawdy o aborcji, są zmuszeni obejrzeć i przeanalizować nasze plakaty „na wskroś”, aby znaleźć w nich coś, za co jeszcze mogą wytoczyć sprawę w sądzie. Tym razem pod lupę poszedł plakat z dzieckiem z in vitro pokazujący, że większość z nich ginie zamrożona w beczkach. Jako że te dzieci częściej cierpią na poważne wady genetyczne, częściej również się je abortuje.

Tym większą hipokryzją okazuje się być krzyk środowisk feministycznych w Kielcach, które nie mogą przeżyć rozstawionej na terenie kościoła wystawy antyaborcyjnej. Tam doniesienie złożyła aktywistka Małgorzata Marenin, niegdyś polityk z Ruchu Palikota, która przedtem udawała parafiankę zbierającą po mszy św. podpisy za usunięciem wystawy. Kobieta, firmująca swoim nazwiskiem kampanię „Zakaz aborcji zabija” z pornograficznym rysunkiem kobiety, dziś twierdzi, że plakat z dzieckiem z in vitro odbiera człowiekowi godność oraz jest instrukcją dla katolików, że powinno się je traktować gorzej.

– Dzieci z in vitro się kocha! Ale wy, pseudowyznawcy Boga tego nie wiecie! – krzyczy Małgorzata Marenin. Cieszy takie „nawrócenie” feministki. Czy równie gorliwie działaczka będzie walczyć o zakaz aborcji eugenicznej, który najczęściej takie dzieci dotyka? Czy będzie walczyć o przywrócenie do pracy prof. Bogdana Chazana, który uratował jedno z tych dzieci, nazwane przez bliskie pani Małgorzacie środowiska „potworkiem”?

Czy też będzie nadal krzyczeć, że dzieci z in vitro się kocha, po cichu dodając: „pod warunkiem, że są zdrowe”? A plakat informujący o tym, co powoduje dzisiejsza okrutna ustawa aborcyjna nazywać „instrukcją”?

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN