Szukaj
Close this search box.

Dzieci w szambie to normalność?

W sobotę wieczorem pracownik oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich znalazł w zbiorniku zwłoki dziecka. Zawiadomił policję. Policja wszczęła śledztwo.

Handlarze śmierci z Aborcyjnego Killing Teamu są oburzeni. Piszą w swoich mediach, że: przerwanie własnej ciąży nie jest przestępstwem. W mediach chwalą się, że dostarczają Polkom tysiące zestawów poronnych. Ofiary najczęściej trafiają do kanalizacji, a jeśli są za duże, żeby zmieścić się w toalecie, lądują na śmietnikach i w plastikowych workach.

Aborcjoniści mówią: aborcja to nie przestępstwo, śledztwa nie należy wszczynać. Zgodnie z tą instrukcją handlarzy śmierci postępują na co dzień funkcjonariusze policji i prokuratury. Nie robią nic, aby powstrzymać aborcyjne mordy. Gdyby oni znaleźli dziecko w szambie pewnie po prostu odwróciliby wzrok.

Podobnie czynią wszyscy, którzy mówią, że mamy dobre prawo aborcyjne. Handlarki śmierci chwalą się w mediach tysiącami ofiar. Nie ponoszą z tego powodu żadnych konsekwencji. Wadliwe zapisy w kodeksie karnym powodują, że ściganie morderców jest trudne. Polska jest rajem dla przestępców aborcyjnych. Można tu na śmieci najmniejszych dzieci naprawdę dobrze zarobić.

Czy zwykły człowiek z funkcjonującym sumieniem może coś w tej sprawie zrobić? Jeszcze kilka dni można zbierać podpisy pod projektem ustawodawczym Stop aborcji. Aby dzieci nie trafiały do szamba.

Żeby skutecznie walczyć z przestępczością aborcyjną potrzebna jest zmiana prawa na takie, które sprawi, że zabijanie dzieci będzie karane. Zabijanie nie może być bezkarne. W całej Polsce trwa zbiórka podpisów. Musimy ich zebrać co najmniej 100 000. Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy! Pod tym adresem znajdziesz kartę do zbierania podpisów: https://stronazycia.pl/stop-aborcji/inicjatywa-2021/. Pamiętaj, musisz je wysłać przesyłką priorytetową lub kurierem najpóźniej 21.06!

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN