Szukaj
Close this search box.

Dzieci uczą się jak dawać pieniądze striptizerom

Kilkuletnie dzieci z USA w ramach akcji oswajania ich z tzw. „różnorodnością” oglądały tańce drag queen w bibliotece. Są to mężczyźni przebrani za kobiety i tańczący w wyuzdany sposób na scenie. Maluchy dawały im wówczas banknoty. Zupełnie jak w klubach gejowskich…

Do wydarzenia doszło w amerykańskim mieście Ames w stanie Iowa. Pokaz żywo przypominał tańce, które wykonywane są w klubach ze striptizem lub w klubach dla homoseksualistów i ewidentnie miały charakter erotyczny. Nagranie z pokazu można zobaczyć TUTAJ

Drag queen są traktowani jako część społeczności LGBT. Dlatego tęczowe akcje skierowane do dzieci obejmują również ten temat. W amerykańskich bibliotekach odbywają się już cykliczne wydarzenia, podczas których drag queen czytają maluchom bajki. Sami także zachęcają małych chłopców do przebierania się za dziewczynki i tańczenia na scenie. Wystarczy spojrzeć na przypadki 9-letniego Nemisa Mélançona-Goldena i 11-letniego Desmonda Napolesa. Ten drugi ma już za sobą m.in. występy w gejowskim klubie (zobacz).

Pedofile wśród drag queen

W ostatnim czasie wyszło na jaw kilka przypadków pedofilii wśród mężczyzn tańczących w przebraniu kobiet i w pełnym makijażu.

W 2018 roku British Airways zatrudniło w kampanii reklamowej drag queen Darrena Sewella. Okazało się, że odsiadywał on wyrok za czterokrotne molestowanie chłopca a obecnie tańczy w klubach dla homoseksualistów.

Z kolei brytyjska policja zatrzymała drag queen Roberta Clothera, który szedł właśnie z dwójką swoich dzieci w wieku 8 i 11 lat na spotkanie z drugim pedofilem.

Pedofilem okazał się także jeden z mężczyzn czytających dzieciom bajki w bibliotece w ramach akcji „Drag queen story time”.

Autor: Filip Nowak

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN