Dzieci się nie zabija – pikieta przeciwko aborcji w Łodzi

lodzW środę, 14.11.2012, o godz. 14:35 odbyła się na ul. Piotrkowskiej w Łodzi pikieta obrońców życia z Fundacji Pro - Prawo do Życia. Na naszych plakatach pojawiły się zdjęcia łódzkich posłów: Stefana Niesiołowskiego i Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej wraz ze zdjęciami dokumentującymi aborcję. Ci i część innych posłów z Łodzi głosowała w październiku za tym, aby odrzucić projekt ustawy, który chroniłby dzieci chore przed aborcją.

lodzW środę, 14.11.2012, o godz. 14:35 odbyła się na ul. Piotrkowskiej w Łodzi pikieta obrońców życia z Fundacji Pro – Prawo do Życia. Na naszych plakatach pojawiły się zdjęcia łódzkich posłów: Stefana Niesiołowskiego i Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej wraz ze zdjęciami dokumentującymi aborcję. Ci i część innych posłów z Łodzi głosowała w październiku za tym, aby odrzucić projekt ustawy, który chroniłby dzieci chore przed aborcją.


{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN