Szukaj
Close this search box.

Dzieci są przyszłością narodu. Różaniec i pikieta w Piekarach Śląskich

W czwartek, 20 czerwca 2024 roku zorganizowaliśmy różaniec publiczny oraz pikietę w Piekarach Śląskich. Różaniec zgromadził około 30 osób. Modliliśmy się o odnowę moralną narodu polskiego oraz o powstrzymanie dzieciobójstwa.

Podczas pikiety informowaliśmy o naszych akcjach w okolicy. Rozdawaliśmy ulotki, broszury i inne materiały. Byliśmy przy głównej ulicy, blisko domu kultury i sklepów. Ludzie spacerujący oraz jadący samochodami, uważnie obserwowali nasze banery, a także słuchali nagrań z głośnika. Zatrzymywały się między innymi osoby starsze.

Baner pokazywał dziecko zabite w łonie matki oraz przypominał, że dzieci są przyszłością narodu. Nagrania dotyczyły takich tematów jak początek życia ludzkiego, pigułki poronne czy edukacja seksualna.

Pewna kobieta długo na nas patrzyła i z oddali robiła zdjęcia. Gdy podeszliśmy do niej, okazało się, że nie słyszała o naszych inicjatywach. Nie była też zainteresowana, nie chciała naszych materiałów, a po krótkiej rozmowie stwierdziła, że ją oceniamy.

Nasze akcje w Piekarach Śląskich odbywają się regularnie od kwietnia. Zapoczątkowali je wolontariusze, którzy na początku roku uczestniczyli w kursie dla obrońców życia. Zgłaszają się też osoby chętne do organizacji działań w kolejnych miastach.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w naszych akcjach. Dołącz do nas!

piekary slaskie

...

Więcej interesujących treści

Policjant wyrywa baner dzialaczowi z reki

Groźna prawda o zabijaniu dzieci

W ocenie oleśnickich władz i funkcjonariuszy policji rozrywanie dzieci nienarodzonych na kawałki, trucie ich śmiertelnym zastrzykiem jest w porządku, ale pokazywanie prawdy o tym procederze

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN