Szukaj
Close this search box.

Dzieci prezentowały nienawistne hasła swoich matek! – Dzień Kobiet w Warszawie

W środę 8 marca o godz. 16:30 odbyła się kontrmanifestacja, zorganizowana przez warszawską komórkę Fundacji Pro – Prawo do życia przy Placu Konstytucji, będąca bezpośrednią odpowiedzią na tzw. ,,Międzynarodowy Strajk Kobiet'', inaczej ,,Czarny protest'', którego uczestnicy m.in. nawoływali do pełnego zalegalizowania aborcji.

W środę 8 marca o godz. 16:30 odbyła się kontrmanifestacja, zorganizowana przez warszawską komórkę Fundacji Pro – Prawo do życia przy Placu Konstytucji, będąca bezpośrednią odpowiedzią na tzw. ,,Międzynarodowy Strajk Kobiet”, inaczej ,,Czarny protest”, którego uczestnicy m.in. nawoływali do pełnego zalegalizowania aborcji.

Naszą obecnością chcieliśmy przede wszystkim wyrazić swój sprzeciw wobec aborcji, która nie jest żadnym prawem kobiety, lecz stanowi największe barbarzyństwo XXI wieku, gdyż jest wymierzona bezpośrednio w tych, których z góry pozbawia się możliwości i prawa do życia. W tym dniu szczególnie chcieliśmy nawoływać do kobiet, które przyćmione hasłami o pełnej wolności i równości zagłuszyły całkowicie własne sumienia, do których przede wszystkim pragnęliśmy dotrzeć poprzez nasze plakaty, przedstawiające prawdziwe oblicze aborcji. 

Podczas pikiety nie obyło się również bez aktów i przejawów wrogości skierowanych wobec działaczy, lecz to w żaden sposób nie zakłóciło naszego zgromadzenia. Tym bardziej, że w naszej akcji wzięli udział nie tylko nasi wolontariusze, ale także działacze fundacji SOS Obrony Poczętego Życia oraz politycy: Marian Piłka  (Prawica RP), Robert Winnicki (Ruch Narodowy) i Jan Klawiter (Prawica RP), co dodatkowo wywołało jeszcze większe poruszenie wśród feministek.

Uczestnicy ,,Czarnego protestu” prezentowali skrajnie absurdalne postulaty, czego najlepszym przykładem może być hasło: ,,Brak legalnej aborcji zabija”, które samo w sobie stanowi całkowitą sprzeczność i nie ma realnego odniesienia do rzeczywistości.

Jedną z przykrych sytuacji, jaka miała miejsce było angażowanie własnych dzieci w noszenie transparentów czy tabliczek, na których widniały bardzo wulgarne, ale również uwłaczające zdania, które według feministek nie stanowiły najmniejszego powodu do zgorszenia, zaś widok prawdziwego oblicza i skutków aborcji już tak. 

Pomimo niewielkiej frekwencji i tak negatywnego nastawienia ze strony uczestników cieszymy się, iż mogliśmy ponownie przypomnieć ludziom jak straszliwą zbrodnią jest aborcja, gdyż tylko prawda może nas wyzwolić! 

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/paulina-sobolewska.png[/author_image] [author_info]Paulina Sobolewska – wolontariuszka w Fundacji Pro – Prawo do Życia; komórka Warszawa[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN