Szukaj
Close this search box.

Dzieci i młodzież muszą poznać prawdę o aborcji – relacja z Rzeszowa

Podczas ostatniego Różańca publicznego w Rzeszowie, który odbył się w dniu 13.01 br., modliliśmy się o powstrzymanie aborcji w Polsce i na świecie oraz o odnowę moralną narodu polskiego.

Po różańcu miała miejsce pikieta antyaborcyjna. Wielu ludzi przyglądało się naszemu banerowi ze zdjęciem ofiary aborcji. Niektórzy brali od nas ulotki. Pewien chłopiec podszedł do wolontariuszki z pytaniem, o co chodzi w naszej akcji. Dowiedział się, że aborcja to zabicie niewinnego dziecka, a żadne okoliczności tego nie usprawiedliwiają. Podziękował i wziął od nas ulotkę.

Jeśli chcemy, aby przyszłe pokolenia szanowały życie, trzeba przede wszystkim mądrze i odpowiedzialnie wychowywać dzieci i młodzież. Dziękujemy za obecność wszystkim uczestnikom modlitwy i zapraszamy już za miesiąc, 10 lutego o 12:00 pod pomnik przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Cieplińskiego!

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN