Działaj z nami i pomóż powstrzymać aborcję! – relacja z kursu w Krakowie

W ostatnią sobotę września w Krakowie grupa zainteresowanych osób miała możliwość uczestniczyć w kolejnym szkoleniu Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Takie szkolenia organizujemy już od prawie 10 lat. W ich trakcie można dowiedzieć się, jak działamy, poznać “od kuchni” naszą metodę oraz wiele przydatnych argumentów do dyskusji, ale także – co bardzo istotne – spotkać osoby o podobnych poglądach, chcące zaangażować się w walkę z aborcją.

Podczas kursu uczestnicy mieli także możliwość wzięcia udziału w pikiecie antyaborcyjnej, gdzie z bliska zobaczyli, jak wyglądają codzienne akcje wolontariuszy, podejmowane w celu ochrony życia dzieci poczętych. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem tego doświadczenia.

Aborcja w Polsce jest przyczyną śmierci tysięcy, a nawet dziesiątek tysięcy dzieci. Wciąż potrzeba zaangażowanych, świadomych osób, które zechcą poświęcić swój czas i siły, aby zmieniać serca i umysły ludzi, pokazując prawdę o aborcji. Ta prawda ratuje ludzkie życie, a wiele kobiet przyznaje, że to właśnie zobaczenie zdjęć dzieci po tzw. aborcji uchroniło je przed zabiciem własnego dziecka.

Dołącz do nas i pomóż powstrzymać aborcję! Zapraszamy na stronę stronazycia.pl/fundacja/kursy – zapisz się już dziś!

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN