Szukaj
Close this search box.

Działaczce aborcyjnego killing teamu postawiono zarzuty! A to nie wszystko

Na tę chwilę nie wiadomo, o którą z kobiet chodzi. Wiemy za to, że udało się postawić zarzuty jednej z aktywistek aborcyjnego killing teamu.

45-latce postawiono zarzut pomocnictwa aborcyjnego przez przekazanie 10 tabletek aborcyjnych z mizoprostolem. W jej mieszkaniu znaleziono również inne środki lecznicze, nieprzeznaczone do obrotu.

Aktywistka aborcyjna „wpadła”, gdy pigułki aborcyjne zamówiła matka 12-tygodniowego nienarodzonego dziecka, które prawdopodobnie chciała zabić. Przesyłkę przechwycił mąż kobiety, domyślający się, co może się w niej znajdować. Zawiadomił on policję.

W Krakowie także złapano przestępców aborcyjnych

To niejedyny sukces związany z aborcyjnymi pigułkami w ostatnich dniach! W Krakowie funkcjonariusze po roku pracy rozbili szajkę zajmującą się sprzedażą tabletek poronnych w całej Polsce. Na terenie województwa lubuskiego zatrzymano pięć osób trudniących się aborcyjną przestępczością – jedną kobietę i czterech mężczyzn w wieku 25-56 lat. Znaleziono także ponad 4 tysiące pigułek aborcyjnych i dokonano przejęcia tych będących w drodze do odbiorców. Przestępcom grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Czy krakowska mafia powiązana była w jakiś sposób z aborcyjnym killing teamem? Tego nie wiemy. Cieszymy się jednak, że po wielu zgłoszeniach coś wreszcie drgnęło i przestępcy przestali być bezkarni.

Zachęcamy każdego, kto miał w jakiś sposób do czynienia ze sprawą killing teamu lub posiada informacje mogące stanowić dowód, o skontaktowanie się z policją. Zakończmy proceder aborcyjnej przestępczości!

Źródło: https://www.tvp.info/…

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN