Dwie wystawy “Wybierz Życie” w Lubinie

W ciągu ostatnich paru tygodni w Lubinie stanęły dwie wystawy "Wybierz życie". Jedna przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej,a druga została ustawiona 2 grudnia, a więc jeszcze przed uroczystościami odpustowymi przy kościele parafii św. Barbary w Lubinie.

W ciągu ostatnich paru tygodni w Lubinie stanęły dwie wystawy “Wybierz życie”. Jedna przy kościele Matki Boskiej Częstochowskiej,a druga została ustawiona 2 grudnia, a więc jeszcze przed uroczystościami odpustowymi przy kościele parafii św. Barbary w Lubinie.

Zamieszczone zostały plakaty przedstawiające prawdę o aborcji, których treść ma za zadanie obalić mit, że usunięcie ciąży to zwykły zabieg. Ponadto przypominają o prawdzie, iż aborcja to zabicie bezbronnego człowieka (posiadającego duszę i ciało) i to w sposób najbardziej okrutny np. poprzez wyrywanie poszczególnych części ciała.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Barbara Czekajło – Fundacja Pro-prawo do życia, Lubin[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN