Dwie pikiety w Krakowie!

krakow pikieta 2015-01-31


31 stycznia 2015 roku w godzinach 13:00 – 15:00 na Rynku Głównym w Krakowie odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna. Przez dwie godziny na placu od strony pomnika Adama Mickiewicza około piętnastu wolontariuszy Fundacji Pro – prawo do życia prezentowało prawdę o aborcji.

 

Mimo silnego wiatru staliśmy z dwoma plakatami przedstawiającymi zdjęcia zamordowanych dzieci oraz znanych osób popierających aborcję. Przez megafon informowaliśmy o tym, czym jest aborcja eugeniczna. Można było usłyszeć świadectwo matki pięciorga dzieci, w tym dwóch z Zespołem Downa, czy wypowiedź Kai Godek na temat złego traktowania matek chorych, nienarodzonych dzieci. Rozdawaliśmy także przechodniom ulotki.

 

Tego dnia prawdę o tym, czym jest aborcja, pokazywaliśmy nie tylko na rynku. W tych samych godzinach odbyła się także pikieta pod Szpitalem Wojewódzkim im. Ludwika Rydygiera.

 

Kolejny raz pokazaliśmy, że nie jest nam obojętne żadne życie, zwłaszcza to najbardziej bezbronne. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy i na nasze kursy dla prolajferów. Można się na nie zgłaszać przez formularz dostępny na stronie: https://proprawodozycia.pl/index.php/rekrutacja/kursy-dla-proliferow. Najbliższy kurs w Krakowie odbędzie się 14 marca. Zapisz się już dziś, czekamy na Ciebie!

 

Weronika Sulżycka
Fundacja Pro – prawo do życia: Kraków

{flike}
 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN